Quote (zYwi3c @ 22 Jan 2013 18:13)
Beta jest zajebista, co prawda brakuje duzej ilosci banalce, ale nowy BN, opcje itd, duzo lepsze niz w WoLu. Mozna powiedziec, ze nowa gra. Duzo lepsza od WoL'a
wlasnie jak ogladalem streamy ludzi (bo niestety nie dostalem bety

) to podobal mi sie interface bety, slyszalem o klanach ktore w dobrych czasach wc3 byly bardzo fajne
co do balance, z tego co obserwuje caly czas tam cos mieszaja wiec moze wkoncu zbalansuja ja, maja jeszcze 1.5 miecha ^^
ale juz z polowa prosow nakurwia bete, zaczynaja sie przyzwyczajac