d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1441442443444445523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,041
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 10 2011 02:53pm
Iso jakiejś dojebanej giercy. Możliwie fps'a albo RPG. Jakieś propozycje?
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 10 2011 03:16pm
Quote (Landgon @ 10 May 2011 22:53)
Iso jakiejś dojebanej giercy. Możliwie fps'a albo RPG. Jakieś propozycje?


polecam BRINK'a dziś była premiera w stanach w Polsce jest 15 maja ;) masz jeszcze 5 dni śpiesz się !
Member
Posts: 1,041
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 10 2011 04:47pm
Quote (GoSu19 @ May 10 2011 09:16pm)
polecam BRINK'a dziś była premiera w stanach w Polsce jest 15 maja ;) masz jeszcze 5 dni śpiesz się !


O dzięki, wygląda na całkiem soczystą pozycję.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 10 2011 04:50pm
Quote (GoSu19 @ May 10 2011 05:16pm)
polecam BRINK'a dziś była premiera w stanach w Polsce jest 15 maja ;) masz jeszcze 5 dni śpiesz się !


no bardzo ladnie wyglada
nie jest to taki typowy fps gdzie o k/d chodzi tylko o wspolprace z ekipa
na zywo gosc gra
http://www.justin.tv/grim_no_room_4_error

Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 11 2011 06:29am
Quote (Patryk1991 @ 11 May 2011 00:50)
no bardzo ladnie wyglada
nie jest to taki typowy fps gdzie o k/d chodzi tylko o wspolprace z ekipa
na zywo gosc gra
http://www.justin.tv/grim_no_room_4_error


Quote (Landgon @ 11 May 2011 00:47)
O dzięki, wygląda na całkiem soczystą pozycję.


to się cieszę że się podoba ^_^
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 11 2011 06:37am
Quote (Landgon @ 11 May 2011 00:47)
O dzięki, wygląda na całkiem soczystą pozycję.


Gra jest chujowa jak barszcz. Już grałem 2 dni temu.
Szkoda kasy, kup sobie BC2/MW2/BO
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 11 2011 06:39am
Quote (Redel @ 11 May 2011 14:37)
Gra jest chujowa jak barszcz. Już grałem 2 dni temu.
Szkoda kasy, kup sobie BC2/MW2/BO


czemu uważasz że jest chujowa to raz a dwa na kompie grałeś czy gdzie?
Member
Posts: 1,826
Joined: Jul 6 2007
Gold: 12,576.00
May 11 2011 06:42am
wiedzmin na ps3 wyjdzie?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 11 2011 06:42am
Quote (GoSu19 @ 11 May 2011 14:39)
czemu uważasz że jest chujowa to raz a dwa na kompie grałeś czy gdzie?


Bitwa z botami oraz w pomocy masz debilną drużynę botów. Sztuczna inteligencja leży.
Ja grałem na X360, nie gram na kompie
Quote (pankaban @ 11 May 2011 14:42)
wiedzmin na ps3 wyjdzie?



ta

This post was edited by Redel on May 11 2011 06:42am
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 11 2011 06:43am
Quote (Redel @ 11 May 2011 14:42)
Bitwa z botami oraz w pomocy masz debilną drużynę botów. Sztuczna inteligencja leży.
Ja grałem na X360, nie gram na kompie



ta


nie płacisz za Xlive prawda ? ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1441442443444445523Next
Add Reply New Topic New Poll