d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev1440441442443444496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
May 29 2018 01:00am
Quote (Nothus @ 29 May 2018 06:19)
Ale przeciez jak posolisz odrazu po pokrojeniu to przy obiedzie będzie z tego leciec sama woda :(. Solić powinno sie ogórki dopiero przed podaniem na stół.


Fakt, od soli warzywa sie "pocą".
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
May 29 2018 01:52am
Quote (Nothus @ May 29 2018 07:19am)
Ale przeciez jak posolisz odrazu po pokrojeniu to przy obiedzie będzie z tego leciec sama woda :(. Solić powinno sie ogórki dopiero przed podaniem na stół.
Kroje, sole tak 2h przed jedzeieniem a przed posiłkiem wyciskam wodę. Raz na jakiś czas lubię takie zjeść, czuję si wtedy jakby rzonka Monika robiła mi loda. :)

This post was edited by Exnom on May 29 2018 01:54am
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
May 29 2018 02:25am
Quote (Exnom @ 29 May 2018 09:52)
Kroje, sole tak 2h przed jedzeieniem a przed posiłkiem wyciskam wodę. Raz na jakiś czas lubię takie zjeść, czuję si wtedy jakby rzonka Monika robiła mi loda. :)


Ale ja cie nie obrażałem :(
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
May 29 2018 06:38am
"Chińczyka". A dokładniej - pierś z kurczaka w mleku kokosowym z dodatkiem trawy cytrynowej.
Danie zaskakująco smaczne, pożywne i treściwe.

This post was edited by 2007 on May 29 2018 06:39am
Member
Posts: 1,636
Joined: Feb 5 2018
Gold: 230.60
May 29 2018 03:47pm
Quote (Nothus @ May 29 2018 09:25am)
Ale ja cie nie obrażałem :(
Chodzilo o Mm.

Member
Posts: 37,037
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
May 29 2018 11:32pm
Quote (2007 @ 29 May 2018 13:38)
"Chińczyka". A dokładniej - pierś z kurczaka w mleku kokosowym z dodatkiem trawy cytrynowej.
Danie zaskakująco smaczne, pożywne i treściwe.


Nie za słodkie? Nie przepadam za mięsem na słodko. Z chinola to nitki z kurczaka po tajsku kocham
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jun 1 2018 02:25am
Quote (hef @ May 30 2018 07:32am)
Nie za słodkie? Nie przepadam za mięsem na słodko. Z chinola to nitki z kurczaka po tajsku kocham


Słodkie? Pikantne w chuj. :) W sumie to nie chińskie żarcie, tylko właśnie tajskie (podobno).
Member
Posts: 37,037
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jun 1 2018 02:32am
Quote (2007 @ 1 Jun 2018 09:25)
Słodkie? Pikantne w chuj. :) W sumie to nie chińskie żarcie, tylko właśnie tajskie (podobno).


Wydawało mi się, że w mleku kokosowym i trawie cytrynowej mięso będzie słodkie
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Jun 1 2018 02:32am
Jak chińczyk, to rytualnie od długiego czasu ryż smażony z wołowiną z oporowo dużą ilością bardzo ostrego sosu. Jedyne danie, które akceptuję na ostro.

e/ oraz okazyjnie w towarzystwie, jak wszyscy jedzą w thai woku, to pad thai z krewetkami, bo robią jako nieliczni zajebistego pad thaia.

This post was edited by Ezraaa on Jun 1 2018 02:43am
Member
Posts: 28,904
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jun 1 2018 07:36am
kfc
Go Back To Polska Topic List
Prev1440441442443444496Next
Add Reply New Topic New Poll