d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1440441442443444476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 26 2010 05:04pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 27 2010 01:02am)
tylko pz nie zbieraj bo za pushing ban bedzie :O
chyba ze mu wysles


jest wyzej niz ja przed wyslaniem ataku wiec moge zbierac :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 26 2010 05:07pm
no to ladnie
teraz niech da konto alyxowi bo nie bedzie marnowal nastepnego konta :mad:
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 26 2010 05:10pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 27 2010 01:07am)
no to ladnie
teraz niech da konto alyxowi bo nie bedzie marnowal nastepnego konta  :mad:


hehe :P ja zaraz spac moja obrona daje rade temu co wyslal ;p a pz zbiore rano jak bede wstawac kolo 7 :P

e --> jednak pance we wtorek na poludnie dopiero laserki sie dluga robia :( wiec dalem 4x16 lvl krychy ^_^

This post was edited by kamilb1988 on Aug 26 2010 05:25pm
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 27 2010 04:10am
Quote (kamilb1988 @ Aug 27 2010 01:10am)
hehe :P ja zaraz spac moja obrona daje rade temu co wyslal ;p a pz zbiore rano jak bede wstawac kolo 7 :P

e --> jednak pance we wtorek na poludnie dopiero laserki sie dluga robia :( wiec dalem 4x16 lvl krychy  ^_^


wątpię zeby czyjaś obrona nie wytrzymała lm dt mt i recków Xd

HAHAHAHAHHA

Raport wojenny

Bitwa na KUPIE DEUTER [2:138:7] (27.08.2010 00:53:56)

flamboyant z planety Kuat [2:137:7]
vs

mlynek z planety KUPIE DEUTER [2:138:7]

Statki/Obrona: 64 Statki/Obrona: 59
Stracone jednostki: 3.000 Stracone jednostki: 149.000
Broń: 80% Broń: 90%
Tarcza: 70% Tarcza: 70%
Pancerz: 70% Pancerz: 80%
Wygrany: flamboyant
Agresor wygrał bitwę!
Łup : 4.239 Metalu, 1.619 Kryształu i 4.938 Deuteru.
Pole zniszczeń : 6.000 metalu i 12.600 kryształu.
Naprawione : ?

<5>


potem oczywko mnie pojechali tamci z tego sojuszu
atencja:

Szanse na powstanie księżyca: 5 %

u mnie :D

This post was edited by lyzeff on Aug 27 2010 04:14am
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,471.00
Aug 27 2010 04:32am
gz

kto to aden?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2010 04:40am
Quote (Hubas @ Aug 27 2010 12:32pm)
gz

kto to aden?


jakis nowy napisalem mu ze jak dojdzie do top 1k to moze probowac :P
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 27 2010 04:41am
Quote (lyzeff @ Aug 27 2010 12:10pm)
wątpię zeby czyjaś obrona nie wytrzymała lm dt mt i recków Xd

HAHAHAHAHHA

Raport wojenny

Bitwa na KUPIE DEUTER [2:138:7] (27.08.2010 00:53:56)

flamboyant z planety Kuat [2:137:7]
vs

mlynek z planety KUPIE DEUTER [2:138:7]

Statki/Obrona:  64  Statki/Obrona:  59
Stracone jednostki:  3.000  Stracone jednostki:  149.000
Broń:  80%  Broń:  90%
Tarcza:  70%  Tarcza:  70%
Pancerz:  70%  Pancerz:  80%
Wygrany: flamboyant
Agresor wygrał bitwę!
Łup :  4.239 Metalu, 1.619 Kryształu i 4.938 Deuteru.
Pole zniszczeń :  6.000 metalu i 12.600 kryształu.
Naprawione :  ?

<5>


potem oczywko mnie pojechali tamci z tego sojuszu
atencja:

Szanse na powstanie księżyca: 5 %

u mnie :D


moja z 4g by nie wytrzymala bo nic tam prawie nie ma :P i jeszcze zalezy ile lm ^^ bo jak poleci Ci 1kk lm to wiesz :P
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 27 2010 05:51am
jak teraz chciałbym się zarejestrować to najlepiej na ktorym uni? :o
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Aug 27 2010 05:52am
Quote (zuoozuoo @ 27 Aug 2010 13:51)
jak teraz chciałbym się zarejestrować to najlepiej na ktorym uni? :o


hydra jest najnowsza ale nie musisz sie rejestrowac, mamy sporo kont do oddania ;p
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Aug 27 2010 05:54am
Quote (lszcz @ 27 Aug 2010 13:52)
hydra jest najnowsza ale nie musisz sie rejestrowac, mamy sporo kont do oddania ;p

Fajne macie do oddania ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1440441442443444476Next
Add Reply New Topic New Poll