Quote (youfail @ May 9 2011 08:16pm)
ja pierdole, czyli jak masz pc i konsole, to juz masz dwie stacje do grania, ty jebany nołlajfie.(skoro tu piszesz, twierdze,ze konsole posiadasz)
jak kogos stac, to czemu ma nie miec? tez chcialbym miec xboxa dla chociazby fable
Ja pierdole, moj jak i pewnie twoj pc nie uciagnie juz nowosci. Kompa mam do flame'owania frajerow na d2jsp.