Quote (1970 @ 20 Jan 2013 00:26)
kto mnie nauczy w to grać? ;<<<
po pomoge Ci
ale jakby ktos mial bete do hots to z checia przygrane

Tak poza tym bylem dzis w Katowicach na IEM-em, aleeeeee tam bylo gimbazy, jestem do teraz w szoku, a tak pozatym to kitajce strsznie ownia, nie ma nikt lotów do nich a to nie są ich najlepsi zawodnicy :/