d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1439440441442443476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 25 2010 09:30am
Quote (Grigo @ Aug 25 2010 05:24pm)
Ja wydaje surke raz dziennie.


a ja zbieram :P i wydaje co 2-3 dni ;p przez badania ale po skonczeniu ich odrazu klika pancy dam do stoczni :drool:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 25 2010 02:57pm
ok jedziemy chlopaki lolek zaraz nas dogoni !!!!!
chce ktos kupic 1m deut :D ?! ?!?!?!?!?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 26 2010 01:33am
Quote (Patryk1991 @ Aug 25 2010 10:57pm)
ok jedziemy chlopaki lolek zaraz nas dogoni !!!!!
chce ktos kupic 1m deut :D ?! ?!?!?!?!?


kto kogo dogoni ;p

Resources in flight: Metal: 551.906, Kryształ: 207.097, Deuter: 67.245.
+ na planecie wiec nie potrzebuje deu narazie :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 26 2010 06:12am
malo wiecej deut kup
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 26 2010 02:08pm
floty wysłane na złoma, dziękuje dobranoc nie gram już
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 26 2010 02:10pm
gdzie komu i jak :O
daj alyxowi konto czy kto tam chce !!!!
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 26 2010 02:11pm
Quote (Patryk1991 @ Aug 26 2010 10:10pm)
gdzie komu i jak :O
daj alyxowi konto czy kto tam chce  !!!!


cześć leci na kamila, cześć na hubasa, a cześć w kosmos, bo wasza obrona nie ogarnęłaby 20owów 25 krązków 2 bombowców :(

nikomu nie oddaje, ustawiłem wydobycie na 0 i wywalone

This post was edited by lyzeff on Aug 26 2010 02:11pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 26 2010 02:16pm
oddaj i to raz !!
szkoda twojego straconego czasu :(
na mnie transportery wyslij moja obronca to 200 wr i 200 ldl i mala powloka :D
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 26 2010 05:01pm
Quote (lyzeff @ Aug 26 2010 10:11pm)
cześć leci na kamila, cześć na hubasa, a cześć w kosmos, bo wasza obrona nie ogarnęłaby 20owów 25 krązków 2 bombowców :(

nikomu nie oddaje, ustawiłem wydobycie na 0 i wywalone


z flota bym ogarnol :P ale nie az tak zyskownie :P

e -> bez techow mam tak

Obrońca Metal Kryształ Deuter
Nie zbierając odpadków: -454 897 -256 698 -20 000
Zbierając połowę odpadków: -188 647 -147 948 -20 000
Zbierając wszystkie odpadki: 77 603 -39 198 -20 000

This post was edited by kamilb1988 on Aug 26 2010 05:03pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 26 2010 05:02pm
tylko pz nie zbieraj bo za pushing ban bedzie :O
chyba ze mu wysles
Go Back To Polska Topic List
Prev1439440441442443476Next
Add Reply New Topic New Poll