Quote (Archont @ 9 May 2011 18:18)
Na chuj komu 2 konsole w domu? Trzeba byc jakims kurwa nolifem + miec dzianych starych i nic nie robic tylko grac

Ja swoja konsole jak odpale 2-3 razy na tydzien to jest zajebiscie.
ja pierdole, czyli jak masz pc i konsole, to juz masz dwie stacje do grania, ty jebany nołlajfie.(skoro tu piszesz, twierdze,ze konsole posiadasz)
jak kogos stac, to czemu ma nie miec? tez chcialbym miec xboxa dla chociazby fable
This post was edited by youfail on May 9 2011 02:17pm