d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1439440441442443664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 9 2009 01:27pm



nie wiem czy nie było przypadkiem ;x

This post was edited by Payrou on Nov 9 2009 01:40pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Nov 9 2009 01:41pm



This post was edited by lszcz on Nov 9 2009 01:43pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 9 2009 01:43pm
Quote (Payrou @ 9 Nov 2009 20:27)
http://img195.imageshack.us/img195/6584/net06.jpg

http://www.dailyhaha.com/_pics/hand_egg.jpg
nie wiem czy nie było przypadkiem ;x


co do tego drugiego to football wzielo sie od tego, ze pilka ma dlugosc jednej stopy
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Nov 9 2009 02:14pm
Quote (Archont @ 9 Nov 2009 18:52)
Zmieni jak bedzie chcial pojsc do roboty. Kto zatrudnilby clowna?


ahahaha owned xD

a tera tru stori:

znajomy znalazl idealna dziewczyne zeby zatrudnic ja na asystentke tylko ze byl maly problem - byla gotha
wiec powiedzial jej ze ma sie pozbyc stali z twarzy (~5 kolczykow) i ogolnie zmienic sposob wygladu bo jak slusznie to ujal 'ludzi z takim wygladem nikt nie traktuje powaznie'
no i panienka sie zgodzila bo oczywko kasa > jakies chore poglady i chec zwrocenia na siebie uwagi

btw: ta laska pracuje na tym stanowisku do dzisiaj (4 czy 5 lat) i jest normalna, sama nawet przyznala ze to co kiedys ze soba zrobila bylo glupie O_o

a moral? jest nadzieja ze swiat naprawi takich emo/gothow i innych odmiencow
Member
Posts: 15,044
Joined: May 4 2007
Gold: 153.00
Warn: 100%
Nov 9 2009 02:28pm
Quote (tondor222 @ 9 Nov 2009 21:14)
ahahaha owned xD

a tera tru stori:

znajomy znalazl idealna dziewczyne zeby zatrudnic ja na asystentke tylko ze byl maly problem - byla gotha
wiec powiedzial jej ze ma sie pozbyc stali z twarzy (~5 kolczykow) i ogolnie zmienic sposob wygladu bo jak slusznie to ujal 'ludzi z takim wygladem nikt nie traktuje powaznie'
no i panienka sie zgodzila bo oczywko kasa > jakies chore poglady i chec zwrocenia na siebie uwagi

btw: ta laska pracuje na tym stanowisku do dzisiaj (4 czy 5 lat) i jest normalna, sama nawet przyznala ze to co kiedys ze soba zrobila bylo glupie O_o

a moral? jest nadzieja ze swiat naprawi takich emo/gothow i innych odmiencow


nom, i świat stanie się tak wspaniale szary i jednolity jak rolka papieru toaletowego za 40 groszy, wszyscy będziemy tacy sami
chodźmy się zaprogramować na "normalność"!

Quote (tondor222 @ 9 Nov 2009 21:32)
:D



skaczesz od skrajnosci do skrajnosci, nie mam nic przeciwko roznorodnosci no ale np emo (nie mowie o wszystkich tylko tych najbardziej chcacych sie wyroznic z tlumu) to juz przesada, to tak jak bys mowil ze fajnie jest byc downem skoro chyba oczywiste jest ze nie


zgadzam się, w pracy nie nosiłbym kolczyków czy ćwieków, czy innego estradowego gówna, ale czy idę do sklepu w szlafroku czy w sukience nie powinno nikogo obchodzić

This post was edited by Melcma on Nov 9 2009 02:36pm
Member
Posts: 140
Joined: Jun 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 9 2009 02:29pm
Quote (tondor222 @ Nov 9 2009 10:14pm)
a tera tru stori:

znajomy znalazl idealna dziewczyne zeby zatrudnic ja na asystentke tylko ze byl maly problem - byla gotha
wiec powiedzial jej ze ma sie pozbyc stali z twarzy (~5 kolczykow) i ogolnie zmienic sposob wygladu bo jak slusznie to ujal 'ludzi z takim wygladem nikt nie traktuje powaznie'
no i panienka sie zgodzila bo oczywko kasa > jakies chore poglady i chec zwrocenia na siebie uwagi

btw: ta laska pracuje na tym stanowisku do dzisiaj (4 czy 5 lat) i jest normalna, sama nawet przyznala ze to co kiedys ze soba zrobila bylo glupie O_o

a moral? jest nadzieja ze swiat naprawi takich emo/gothow i innych odmiencow




Wiekszosc takich ludzi wie, ze nie sa traktowani powaznie i przewaznie sa to ludzie, ktorzy poprostu pracy nie szukaja. Kazdy ma swoj styl i powinno sie go uszanowac.
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 9 2009 02:29pm
Dziewczyna - typowa blondi w białych kozaczkach - mówi do swojego faceta - typowego dresa z bmw:
- Dlaczego mnie uderzyłeś?
- Kurwa no.. przyjebałem Ci to przyjebałem, na chuj drążysz temat.
Member
Posts: 5,551
Joined: Jun 6 2007
Gold: 4,214.79
Nov 9 2009 02:32pm
Quote (Anarchy51 @ 9 Nov 2009 21:29)
Dziewczyna - typowa blondi w białych kozaczkach - mówi do swojego faceta - typowego dresa z bmw:
- Dlaczego mnie uderzyłeś?
- Kurwa no.. przyjebałem Ci to przyjebałem, na chuj drążysz temat.


:D

Quote (Melcma @ 9 Nov 2009 21:28)
nom, i świat stanie się tak wspaniale szary i jednolity jak rolka papieru toaletowego za 40 groszy, wszyscy będziemy tacy sami
chodźmy się zaprogramować na "normalność"!


skaczesz od skrajnosci do skrajnosci, nie mam nic przeciwko roznorodnosci no ale np emo (nie mowie o wszystkich tylko tych najbardziej chcacych sie wyroznic z tlumu) to juz przesada, to tak jak bys mowil ze fajnie jest byc downem czy inwalida skoro chyba oczywiste jest ze nie

posluchaj ludzi co mysla o tej subkulturze, malo jest osob ktore powiedza ci ze "nie przeszkadza mi to" tylko beda mowic ze "ich pojebalo" (w jakis lagodniejszy sposob :D) no albo ze "sa spoko" jak sami sie utozsamiaja z emo

Quote (cx80 @ 9 Nov 2009 21:33)


fixt:



This post was edited by tondor222 on Nov 9 2009 02:37pm
Member
Posts: 147
Joined: Jul 13 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 9 2009 02:33pm
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Nov 9 2009 02:43pm


fix'd
Go Back To Polska Topic List
Prev1439440441442443664Next
Closed New Topic New Poll