Quote (Anarchy51 @ 9 Nov 2009 21:29)
Dziewczyna - typowa blondi w białych kozaczkach - mówi do swojego faceta - typowego dresa z bmw:
- Dlaczego mnie uderzyłeś?
- Kurwa no.. przyjebałem Ci to przyjebałem, na chuj drążysz temat.

Quote (Melcma @ 9 Nov 2009 21:28)
nom, i świat stanie się tak wspaniale szary i jednolity jak rolka papieru toaletowego za 40 groszy, wszyscy będziemy tacy sami
chodźmy się zaprogramować na "normalność"!
skaczesz od skrajnosci do skrajnosci, nie mam nic przeciwko roznorodnosci no ale np emo (nie mowie o wszystkich tylko tych najbardziej chcacych sie wyroznic z tlumu) to juz przesada, to tak jak bys mowil ze fajnie jest byc downem czy inwalida skoro chyba oczywiste jest ze nie
posluchaj ludzi co mysla o tej subkulturze, malo jest osob ktore powiedza ci ze "nie przeszkadza mi to" tylko beda mowic ze "ich pojebalo" (w jakis lagodniejszy sposob :D) no albo ze "sa spoko" jak sami sie utozsamiaja z emo
Quote (cx80 @ 9 Nov 2009 21:33)
fixt:
This post was edited by tondor222 on Nov 9 2009 02:37pm