d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev143444546471879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 16 2014 04:39pm
Mnie rowniez. Krol jest tylko jeden. Święty Iker.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Dec 17 2014 01:45am
Quote (Rave_PL @ Dec 16 2014 09:54pm)
Zapomnialem dodać - wraca najlepsza wersja Ikera. Drugi mecz z rzedu obroniony rzut karny.


Quote (hehehehehe @ Dec 16 2014 10:02pm)
Ladnie sie prezentuje Isco, niczym jak Messi choc moglby poprawic jeszcze szybkosc. Szkoda ze ze nie padla bramka CR7 po jego nonszalanckim uderzeniem. :O


Quote (HEDON @ Dec 16 2014 09:57pm)
IKERUNIO BOG FOOTBALLU. CALE SZCZESCIE ZE LOLCHESTER UNITED NIE GRA W CL BO AZ BOJE SIE POMYSLEC CO BY TERAZ REAL ZROBIL Z TYMI PATALACHAMI B)


wysyp sezonowców po wygranej realu w cl ?
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 17 2014 01:52am
Quote (jamjestpan @ 17 Dec 2014 09:45)
wysyp sezonowców po wygranej realu w cl ?


TAK. PO TYM SEZONIE CL ZMIENIAM BARWY NA MANCHESTER UNITED.








OH WAIT
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 02:01am
Quote (jamjestpan @ Dec 17 2014 07:45am)
wysyp sezonowców po wygranej realu w cl ?


Ze sie tak spytam, a kto ty kurwa jestes bo cie pierwszy raztu widze...
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Dec 17 2014 02:04am
Quote (Rave_PL @ Dec 17 2014 08:01am)
Ze sie tak spytam, a kto ty kurwa jestes bo cie pierwszy raztu widze...


slepy jestes
a ty kurwa kto?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 02:10am
Quote (jamjestpan @ Dec 17 2014 08:04am)
slepy jestes
a ty kurwa kto?


Tym pytaniem uwydatniasz tylko swojabrandomowosc
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Dec 17 2014 02:24am
Quote (Rave_PL @ Dec 17 2014 08:10am)
Tym pytaniem uwydatniasz tylko swojabrandomowosc


nic nie musze udowadniac i sie tlumaczyc kim jestem ofiaro
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 17 2014 03:21am
Quote (jamjestpan @ Dec 17 2014 09:45am)
wysyp sezonowców po wygranej realu w cl ?


no tak, bo jak ktos jest fanem jednego zespolu, to znaczy, ze nie oglada innych meczy :wacko:
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 17 2014 03:34am
Quote (jamjestpan @ Dec 17 2014 08:24am)
nic nie musze udowadniac i sie tlumaczyc kim jestem ofiaro


Nie musisz bo randomostwo ma sie we krwi.
Quote (Unsatiable @ Dec 17 2014 09:21am)
no tak, bo jak ktos jest fanem jednego zespolu, to znaczy, ze nie oglada innych meczy :wacko:


On tez jest sezonowym fanem Arsenalu. Kibicuje im od ostatniej wygranej CL. Oh w8...
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Dec 17 2014 03:42am
Quote (Pozer @ 16 Dec 2014 22:14)
Ludzie ktorzy nie szanuja takiego pilkarza jak Thierry Henry nie sa fanami pilki noznej.


Pierwszy raz musze sie zgodzic.
Go Back To Polska Topic List
Prev143444546471879Next
Add Reply New Topic New Poll