Quote (Luc- @ May 22 2014 05:33pm)
To samo wczoraj leciało w TV. Śmiać się chce, że w ogóle barany mają chociaż cień nadziei że wpadnie Ozjasz Goldberg na białym koniu i wypierdoli barroso, merkel, sarkoziego i cały ten nazistowski twór o nazwie UE.
Tylko skończeni idioci pójdą i jebną krzyżyk przy ich nazwiskach.
Media mają w tym jakiś swój cel, żeby promować januszka. Wszędzie gdzie się pojawi jest burza, jego wypowiedzi dziwnym trafem są puszczane. Do tego ot tak sobie wyzywa ludzi od czerwonych skurwysynów i nikt mu nic nie powie. A jak chłopaki wpadli na wykład komunisty baumana to dostali wyroki.Zdajcie sobie sprawę, że ten żydowski pajacyk gra pod publikę, a ostatecznie i tak wszyscy kopią do tej samej bramki chazarskiej bramki. Ale wy debile nie zaczniecie analizować wydarzeń z historii Polski i można wam byle pasztet sprzedać.
Ciagly placz w twoich postach
