d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14344454647598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 06:36am
1 perc to co najwyżej sobie jakiś hardkorowy burster może dać, 1 en to na upartego snajper moze ale imo to ciężko się gra
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 06:37am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 14:36)
oko wiekszy roll na krita


A dodatkowe ap mozna zdobyc tylko poprzez perki?
Banned
Posts: 6,649
Joined: Apr 13 2012
Gold: Locked
Warn: 20%
Aug 13 2013 06:37am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 02:37pm)
A dodatkowe ap mozna zdobyc tylko poprzez perki?


Jesteś nowy mod tutaj? (Przecinek) i wszystko się zmieni i to nowy mod (przecinek) i tutaj wszystko idzie zmienić Resuelveme spacery wątpić nie rozumiesz
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 06:37am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 02:37pm)
A dodatkowe ap mozna zdobyc tylko poprzez perki?


i ćpanie
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 06:38am
Quote (ZielonaGora @ 13 Aug 2013 14:37)
Jesteś nowy mod tutaj? (Przecinek) i wszystko się zmieni i to nowy mod (przecinek) i tutaj wszystko idzie zmienić Resuelveme spacery wątpić nie rozumiesz


Dzieki, teraz wszystko jasne.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:38am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 14:35)
O wlasnie czym sie rozni trafienie w oko od trafienia w glowe?


jak trafisz w oko to masz spora szanse na oslepienie typa, wiec bedzie mogl w ciebie walic z 3-4 hexow a i tak nie trafic, albo nawet (co sie wtedy dosc czesto zdarza) przykurwic samemu sobie ;]
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:38am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 02:37pm)
A dodatkowe ap mozna zdobyc tylko poprzez perki?


jet,nuka kola i takie tam
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 06:40am
Jak dlugo trwaja narkotyki jak nie bralem zadnych perkow z nimi zwiazanych?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:44am
nie mam pojecia ale chyba pare h ingame
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:44am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:35pm)
chyba zartujesz xDD to jest gorsze niz 1 percepcja nawet
widze ze na jsp same papiezaki fallouta


Moim zdaniem jest na odwrót.U snajpera PE > EN, bo co to za snajper, który nie ogarnia co wokół niego się dzieje. Dodatkowo u SG snajpera przewagą jest to, że ciśnie lamusów z b. dużej odległości. Zanim typek wyrówna odległość, by móc pocisnąć mnie minigunem dostanie już 2 kule w oko, co prawdopodobnie wyśle go do piachu. No i kurewska oszczędność amunicji - minigun łyka amunicję niczym młody pelikan, a sniper riffle nie.

Pozdrawiam,
Profesor tournervis
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647598Next
Add Reply New Topic New Poll