Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:35pm)
chyba zartujesz xDD to jest gorsze niz 1 percepcja nawet
widze ze na jsp same papiezaki fallouta
Moim zdaniem jest na odwrót.U snajpera PE > EN, bo co to za snajper, który nie ogarnia co wokół niego się dzieje. Dodatkowo u SG snajpera przewagą jest to, że ciśnie lamusów z b. dużej odległości. Zanim typek wyrówna odległość, by móc pocisnąć mnie minigunem dostanie już 2 kule w oko, co prawdopodobnie wyśle go do piachu. No i kurewska oszczędność amunicji - minigun łyka amunicję niczym młody pelikan, a sniper riffle nie.
Pozdrawiam,
Profesor tournervis