Widzę idiotę który wrzucił zdjęcie dodające mu animuszu... pokaż cycki!!!
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 21 Dec 2011 19:53)
widze, ze gdybys mnie zobaczyl na ulicy nie wiedzialbys, w ktora strone spierdlac. masz swoje 5 minut na forum takze wyzyj sie
pozer daj 30 fg na red bolda
kask to ja ci moge urwac
powyzej 600 zl (przynajmniej z tego co patrzylem po polskich centrach handlowych) nie wychodza
Nie urywaj kasku, Niemiec będzie nieszczęśliwy.
Quote (Eldamar @ 21 Dec 2011 19:54)
eheh, to już wiem kim jesteś
Poleccie jakieś dobre Vansy.
Może Supry?
This post was edited by Stefanek on Dec 21 2011 12:56pm