d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14344454647339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2012 09:29am
mam kilka pytan odnosnie ipadow.
uzywal ktos tego jako nawigacji samochodowej? da sie uzywac powiedzmy automapy lub tomtoma z wypozyczalni czy trzeba kupic?
jest na ios w wersji tabletowej jakis w miare fajny pakiet biurowy? chodzi mi o otworzenie prezentacji, prosta edycje arkusza/doca.

co jest teraz waszym zdaniem oplacalne - ipad, ipad2, czy czekac na ipada 3?

i jak podpiac go do projektora, ktory nie ma hdmi? :/

This post was edited by imnoise on Feb 25 2012 09:32am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 25 2012 09:38am
Najlepiej czekac na 3, chyba ze potrzebujesz jakiegos na teraz - dlatego ja kupilem nie czekajac. b)

Mozna kupic VGA adapter.
http://www.youtube.com/watch?v=QUn4ryLUZFA
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2012 09:41am
a da sie ogladac na ipad 1 filmy 1080p przez hdmi na telewizorze?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 25 2012 10:04am
Oczywiście że się da, robisz jailbreaka i masz wszystko co chcesz i za free
Na twoim miejscu, poczekałbym na Ipada 3
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2012 10:15am
a jaka najlepsza nawigacja na ios? slyszalem, ze automapa jest kulawa.
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Feb 25 2012 10:21am
pracuje przy skanowaniu produktow apple
codziennie skanuje spzet warty tyle pieniedzy ile przecietny polak w calym zyciu nie zarobi

pozdrawiam
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2012 10:46am
a po zrobieniu jailbreaku jest mozliwosc instalacji jakiegos nieoficjalnego flasha?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 25 2012 11:04am
Quote (imnoise @ Feb 25 2012 06:46pm)
a po zrobieniu jailbreaku jest mozliwosc instalacji jakiegos nieoficjalnego flasha?


Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple olał i uznał za nie potrzebne
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 25 2012 11:19am
Quote (ShiSeido @ Feb 25 2012 05:04pm)
Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple  olał i uznał za nie potrzebne
Owsze, przyszlosc nalezy do HTML5.
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647339Next
Add Reply New Topic New Poll