☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Apple > Temat Oficjalny
Prev
1
43
44
45
46
47
339
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 102354
Replies: 3387
Track Topic
ShiSeido
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold
:
0.00
#441
Feb 22 2012 02:11pm
Quote (elfisher @ Feb 22 2012 10:04pm)
http://allegro.pl/vapor-pro-iphone-4-i-4s-9-kolorow-do-wyboru-i2112393341.html
http://allegro.pl/iphone-4g-4s-obudowa-panel-metal-aluminium-czarny-i2123709420.html
http://allegro.pl/rewelacyjna-obudowa-iphone-4-4s-aluminiowa-i2124775834.html
30 sekund na allegro
Tak wiem
Chodziło mi o bardziej wyszukane
np: z zagranicznych stron
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#442
Feb 25 2012 09:29am
mam kilka pytan odnosnie ipadow.
uzywal ktos tego jako nawigacji samochodowej? da sie uzywac powiedzmy automapy lub tomtoma z wypozyczalni czy trzeba kupic?
jest na ios w wersji tabletowej jakis w miare fajny pakiet biurowy? chodzi mi o otworzenie prezentacji, prosta edycje arkusza/doca.
co jest teraz waszym zdaniem oplacalne - ipad, ipad2, czy czekac na ipada 3?
i jak podpiac go do projektora, ktory nie ma hdmi? :/
This post was edited by imnoise on Feb 25 2012 09:32am
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#443
Feb 25 2012 09:38am
Najlepiej czekac na 3, chyba ze potrzebujesz jakiegos na teraz - dlatego ja kupilem nie czekajac.
Mozna kupic VGA adapter.
http://www.youtube.com/watch?v=QUn4ryLUZFA
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#444
Feb 25 2012 09:41am
a da sie ogladac na ipad 1 filmy 1080p przez hdmi na telewizorze?
ShiSeido
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold
:
0.00
#445
Feb 25 2012 10:04am
Oczywiście że się da, robisz jailbreaka i masz wszystko co chcesz i za free
Na twoim miejscu, poczekałbym na Ipada 3
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#446
Feb 25 2012 10:15am
a jaka najlepsza nawigacja na ios? slyszalem, ze automapa jest kulawa.
sancez
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold
:
13,143.01
#447
Feb 25 2012 10:21am
pracuje przy skanowaniu produktow apple
codziennie skanuje spzet warty tyle pieniedzy ile przecietny polak w calym zyciu nie zarobi
pozdrawiam
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#448
Feb 25 2012 10:46am
a po zrobieniu jailbreaku jest mozliwosc instalacji jakiegos nieoficjalnego flasha?
ShiSeido
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold
:
0.00
#449
Feb 25 2012 11:04am
Quote (imnoise @ Feb 25 2012 06:46pm)
a po zrobieniu jailbreaku jest mozliwosc instalacji jakiegos nieoficjalnego flasha?
Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple olał i uznał za nie potrzebne
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#450
Feb 25 2012 11:19am
Quote (ShiSeido @ Feb 25 2012 05:04pm)
Jak mi wiadomo, urzadzenia apple nie obslugujaa flasha niedlugo nie bedzie go wiec apple olał i uznał za nie potrzebne
Owsze, przyszlosc nalezy do HTML5.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
43
44
45
46
47
339
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact