Quote (plove1989 @ 24 Oct 2011 20:37)
Po co wam ta piracka wersja skoro zagracie jak ci co kupili gre czyli jutro bo tyle wam zajmie jej ściągnięcie

Po za tym gra za śmieszne pieniądze bo za 70zł można sobie podziobać.
nie wszyscy maja chujowe neciki tak jak ty
