d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1434445464760Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
May 10 2012 11:22pm
dzisiaj fizyka ;O
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 11 2012 01:45am
http://www.cke.edu.pl/images/stories/00000000000000002012_matura2012/ang/angielski_pr_2.pdf


kurwa, 6,5pkt stracilem z zadan, mam nadzieje, ze nadrobie to ladnie wypracowaniem ;x
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
May 11 2012 02:01am
Quote (Stiffus @ May 11 2012 07:45am)
http://www.cke.edu.pl/images/stories/00000000000000002012%5Fmatura2012/ang/angielski%5Fpr%5F2.pdf


kurwa, 6,5pkt stracilem z zadan, mam nadzieje, ze nadrobie to ladnie wypracowaniem ;x


masz wszystkie sprawdzone gdzies? ja na 5 zadan z rozszerzenia stracilem 2,5 punkta, wiec na ten moment jest niezle.
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 11 2012 02:02am
Quote (Zaop @ May 11 2012 10:01am)
masz wszystkie sprawdzone gdzies? ja na 5 zadan z rozszerzenia stracilem 2,5 punkta, wiec na ten moment jest niezle.



http://fakty.interia.pl/raport/matura-2012/news/matura-2012-arkusz-i-rozwiazania-z-jezyka-angielskiego,1794124,7352


Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 11 2012 02:05am
Quote (Stiffus @ May 11 2012 09:45am)
http://www.cke.edu.pl/images/stories/00000000000000002012%5Fmatura2012/ang/angielski%5Fpr%5F2.pdf


kurwa, 6,5pkt stracilem z zadan, mam nadzieje, ze nadrobie to ladnie wypracowaniem ;x


widze ze jak co roku aneiglsku prosty w chuj

powodzenia na pozostalych maturach chybaze juz po jestescie, to przyjmenego oczekiwania na wyniki :D
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
May 11 2012 02:07am
25,5/32 bez rozprawki. Miałem nadzieję na więcej.
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 11 2012 02:43am
wos rozszerzenie - 82 minuty B)
napisałem w wypracowaniu, że ślunzacy jedzo wungiel i że "w polsce słychać separatystyczne głosy(polska bez śląska)"
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 11 2012 02:54am
Czy tylko ja jestem na tyle pierdolnięty, że chyba zjebałem maturę podstawową z angielskiego? xD
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
May 11 2012 02:55am
Quote (Msk @ May 11 2012 10:54am)
Czy tylko ja jestem na tyle pierdolnięty, że chyba zjebałem maturę podstawową z angielskiego? xD


tak
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 11 2012 02:56am
Quote (Msk @ 11 May 2012 10:54)
Czy tylko ja jestem na tyle pierdolnięty, że chyba zjebałem maturę podstawową z angielskiego? xD


o kuwra hahah to nawet damian podrzynacz ktory oglada filmy z ivona mowil ze dobrze mu poszlo ;' D
Go Back To Polska Topic List
Prev1434445464760Next
Add Reply New Topic New Poll