d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev14344454647672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 07:59pm
Quote (plaga_2012 @ 15 Jan 2012 02:58)
Sam pudge w 2 jest op.
Hook + decay w 2 sekundy i gość więcej niż połowy hp nie ma.


Ahahahah co ja kurwa czytam :d
Wracaj do lola.
Member
Posts: 2,143
Joined: Jan 9 2012
Gold: 3.15
Jan 14 2012 08:01pm
Quote (Saygon @ Jan 15 2012 02:59am)
Ahahahah co ja kurwa czytam :d
Wracaj do lola.


lol to syf, którego nigdy nie włączę -_-
Hon.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 08:02pm
Quote (plaga_2012 @ 15 Jan 2012 03:01)
lol to syf, którego nigdy nie włączę  -_-
Hon.


Hon co?
Devo jest w kurwe mocniejszy niz pudge w early/mid.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 08:04pm
Quote (plaga_2012 @ Jan 15 2012 03:01am)
lol to syf, którego nigdy nie włączę  -_-
Hon.


to że nie umiesz w coś grać nie oznacza że jest gorsze : )
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 08:07pm
Quote (blejdowy @ 15 Jan 2012 03:04)
to że nie umiesz w coś grać nie oznacza że jest gorsze : )


Jest to prawda. Wszystkie trzy gry sa warte uwagi i kazda z nich jest skierowana do innej grupy odbiorcow.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 14 2012 08:09pm
Quote (Saygon @ 15 Jan 2012 04:07)
Jest to prawda. Wszystkie trzy gry sa warte uwagi i kazda z nich jest skierowana do innej grupy odbiorcow.


:D
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 08:10pm
Quote (The_White_Stig @ 15 Jan 2012 03:09)
:D


Nie widze w tym nic zabawnego.
Member
Posts: 3,700
Joined: Jul 1 2011
Gold: 143.00
Warn: 30%
Jan 14 2012 08:11pm
Quote (Saygon @ 15 Jan 2012 04:10)
Nie widze w tym nic zabawnego.


Trudno.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 14 2012 08:12pm
Quote (The_White_Stig @ Jan 15 2012 03:09am)
:D


Jak lubisz casual szybkie mecze i łatwa rozgrywke to bierzesz lol, szukasz czegos wiecej bierzesz hon a jak chcesz najbardizej okrojona gre z ulatwien bierzesz dote, proste
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 14 2012 08:14pm
Quote (blejdowy @ 15 Jan 2012 03:12)
Jak lubisz casual szybkie mecze i łatwa rozgrywke to bierzesz lol, szukasz czegos wiecej bierzesz hon a jak chcesz najbardizej okrojona gre z ulatwien bierzesz dote, proste


Po wczorajszych zmianach dota tez powoli zmienia kierunek rozwoju. Jestem bardzo ciekaw jak to sie potoczy.
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647672Next
Add Reply New Topic New Poll