d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1434445464783Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,923
Joined: Feb 23 2010
Gold: 977.30
Dec 20 2011 03:06pm
Quote (K4ktu5 @ Dec 20 2011 11:02pm)
pomijając pracę w wakacje w ogromnej wiekszosci przypadków uczniowie nie pracują w czasie roku szkolnego, poza tym pamiętam wybryki moofeq choćby z przed roku.


no racja, większość nie pracuje w czasie roku szkolnego, ja tam biorę jak mi ktoś zaoferuje :p zawsze kasa się przyda :)
Member
Posts: 8,580
Joined: Jul 26 2006
Gold: 205.20
Dec 20 2011 03:07pm
Quote (sYa_TPS @ 20 Dec 2011 22:06)
W czwartek dojdzie do mnie Motorola Milestone :drool:


Bardzo fajny kom! :)
Szkoda, że przy dłuższym użytkowaniu często pada taśma od klawiatury. :(
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Feb 1 2012 03:10pm
Quote (elfisher @ Feb 1 2012 11:09pm)
moje dzisiejsze zakupy:

http://www.logitech.com/assets/21024/21024.png
http://www.logitech.com/pl-pl/keyboards/keyboard/devices/5994

http://www.logitech.com/assets/38377/4/wireless-touchpad-glamour-images.png
http://www.logitech.com/pl-pl/mice-pointers/mice/devices/8417

http://au.razerzone.com/images/products/vespula.jpg
http://au.razerzone.com/razer-vespula


EPICKA KLAWA TYPJE TESZ TAKA MAM JEST NAJLEPSIEJSZA
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Feb 1 2012 03:18pm
Quote (Stanislaw @ 1 Feb 2012 22:10)
EPICKA KLAWA TYPJE TESZ TAKA MAM JEST NAJLEPSIEJSZA


tez mam nadzieje ze mi sie spodoba. a najlepsze jest to ze touchpada, klawe i mysze bede mial z jednego odbiorka xdddd
Member
Posts: 21,198
Joined: Oct 18 2008
Gold: 0.00
Feb 1 2012 03:19pm
Quote (moofeq @ Dec 20 2011 09:45pm)
mam oryginała modern warfare 3
bo mnie kurwa stać

:'D
Mnie rozdupi!
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2012 03:21pm
BEZPRZEWODOWY SPRZET?
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Feb 21 2012 10:38pm
Quote (elfisher @ Feb 1 2012 09:09pm)
moje dzisiejsze zakupy:

http://www.logitech.com/assets/21024/21024.png
http://www.logitech.com/pl-pl/keyboards/keyboard/devices/5994

http://www.logitech.com/assets/38377/4/wireless-touchpad-glamour-images.png
http://www.logitech.com/pl-pl/mice-pointers/mice/devices/8417

http://au.razerzone.com/images/products/vespula.jpg
http://au.razerzone.com/razer-vespula


jaki sens posiadania fajnej klawiatury ?

a vespula jest fajna.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 22 2012 08:57am
Quote (elfisher @ 1 Feb 2012 23:09)
moje dzisiejsze zakupy:

http://www.logitech.com/assets/21024/21024.png
http://www.logitech.com/pl-pl/keyboards/keyboard/devices/5994

http://www.logitech.com/assets/38377/4/wireless-touchpad-glamour-images.png
http://www.logitech.com/pl-pl/mice-pointers/mice/devices/8417

http://au.razerzone.com/images/products/vespula.jpg
http://au.razerzone.com/razer-vespula

Przymierzałem się ostatnio do zmiany klawiatury i szukałem bezprzewodowego modelu, na którym będzie się pisało przynajmniej tak wygodnie jak na Logitech UltraX albo na klawiaturze Thinkpada i nic nie znalazłem. W internecie ludzie mówią, że nie pisze się na nich zbyt fajnie. Nie wiem czy nie najlepsza z tego wszystkiego była jeszcze ta mała, bezprzewodowa klawiatura Apple albo któryś z modeli Logitech diNovo.
A Touchpadów przy desktopie na razie nie rozumiem. Skoro masz porządną mysz i miejsce na biurku, żeby jej używać to po co się męczyć z touchpadem.
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Feb 22 2012 09:33am
Mam ZX8000 C "Germany" 1998, obuwie warte teraz ~280€, biegam w nich na wuefie, ema
Go Back To Polska Topic List
Prev1434445464783Next
Add Reply New Topic New Poll