Quote (elfisher @ 1 Feb 2012 23:09)
Przymierzałem się ostatnio do zmiany klawiatury i szukałem bezprzewodowego modelu, na którym będzie się pisało przynajmniej tak wygodnie jak na Logitech UltraX albo na klawiaturze Thinkpada i nic nie znalazłem. W internecie ludzie mówią, że nie pisze się na nich zbyt fajnie. Nie wiem czy nie najlepsza z tego wszystkiego była jeszcze ta mała, bezprzewodowa klawiatura Apple albo któryś z modeli Logitech diNovo.
A Touchpadów przy desktopie na razie nie rozumiem. Skoro masz porządną mysz i miejsce na biurku, żeby jej używać to po co się męczyć z touchpadem.