d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev14344454647720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 18 2010 07:18am
Quote (K4ktu5 @ 18 Oct 2010 15:12)
Od którego lvlu można korzystać z 3 miktur naraz?


musza byc roznego rodzaju
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 18 2010 07:19am
Quote (RoGh @ Oct 18 2010 02:18pm)
musza byc roznego rodzaju


Właśnie dlatego nie mogłem mieć trzech, dzięki.
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 18 2010 09:29am
Pierwszy raz wbilem sie do top100
Iso wali mnie to lub gz
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 18 2010 10:29am
Quote (dirty11 @ 18 Oct 2010 17:29)
Pierwszy raz wbilem sie do top100
Iso wali mnie to lub gz


gz :) Mam nadzieje, ze szybko awansujesz wyzej :) Mi jest teraz bardzo ciezko sie wybic bo przedemna same 7x i 8x lvle. Zreszta patrzac na to jak bratu idzie to utrzymanie sie w top 100 juz nie jest takie latwe :D
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 18 2010 10:47am
Quote (dirty11 @ Oct 18 2010 03:29pm)
Pierwszy raz wbilem sie do top100
Iso wali mnie to lub gz


ja sie ciesze, ze jestem w top 1000 ;)
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 18 2010 10:50am
wbiłem na sf i było wielkie wtf :D
Member
Posts: 9,774
Joined: Aug 27 2005
Gold: 0.00
Oct 18 2010 12:24pm
Mam juz 15 lvl, aktywnie gram i pne sie do gory dosc szybko, ktos chetny przygarnac mnie do gildi? S6.

Quote (lyzeff @ 18 Oct 2010 19:25)
he he he


:ph34r:

This post was edited by TereFereKuku on Oct 18 2010 12:26pm
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Oct 18 2010 12:25pm
Quote (TereFereKuku @ Oct 18 2010 08:24pm)
Mam juz 15 lvl, aktywnie gram i pne sie do gory dosc szybko, ktos chetny przygarnac mnie do gildi? S6.


he he he
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Oct 18 2010 02:11pm
Quote (TereFereKuku @ 18 Oct 2010 20:24)
Mam juz 15 lvl, aktywnie gram i pne sie do gory dosc szybko, ktos chetny przygarnac mnie do gildi? S6.



:ph34r:


Witamy w szeregach HE HE HE. :)
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 19 2010 02:18am
Kolejna wojna wygrana tym razem z Devils On The Sky. Mamy szczescie ze zabojcze pomidory nas nie atakuja gdyz pewnie stracilibysmy duzo czesci... Walka pomidory - ichor moze byc ciekawa :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647720Next
Add Reply New Topic New Poll