Quote (dirty11 @ 18 Oct 2010 17:29)
Pierwszy raz wbilem sie do top100
Iso wali mnie to lub gz
gz

Mam nadzieje, ze szybko awansujesz wyzej

Mi jest teraz bardzo ciezko sie wybic bo przedemna same 7x i 8x lvle. Zreszta patrzac na to jak bratu idzie to utrzymanie sie w top 100 juz nie jest takie latwe
