Quote (Carwer @ 6 Sep 2010 22:23)
Mam pytanie ...
Czy ktoś z was się spotkał z sytuacją , że instruktor nie chciał kogoś zapisać na egzamin ?? Bo stwierdził , ze jeszcze nie jeżdzi się płynnie ...
Dla mnie to bez sensu i mam wrażenie , że to lekka próba wyłudzenia pieniędzy
Kurs mam cały wyjeżdżony + dodatkowe godziny
wiesz, ja spotkalem sie z sytuacja gdzie instruktor wyraznie powiedzial cos w stylu "sorry od x godzin mowie ci ze robisz: to, to i to zle - wez sobie dokup godziny nawet nie koniecznie u nas i nad tym popracuj bo nie zdasz egzaminu a wtopisz duzo wiecej pieniedzy" na co laska oczywiscie ze zdam itp. a efekt byl taki, ze ulala 2 egzaminy na rzeczach o ktorych jej typ mowil po czym dokupila 2 godziny, pocwiczyla to co jej nie wychodzilo, poszla na egzamin i zdala... jesli wyjezdziles co miales wyjezdzic to on ma obowiazek ci wystawic papier, ale jesli mowi ze cos jest nie tak to lepiej dokupic godziny niz placic za egzamin ktory konczysz po 20 minutach z wynikiem negatywnym
