d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14344454647125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 5 2010 07:46am
Quote (Anarchy51 @ 5 Sep 2010 15:06)
Teoria z egzaminu ważna jest 6 miesięcy od zdania egzaminu. Często można się dogadać w szkołach jazdy, że zdajesz tylko wewnętrzny egzamin i nie musisz chodzić na teorię.


dobra, ale jak to dziala?
zdalem teorie, od 6 miesiecy zapisuje sie na egzamin praktyczny ktorego nie moge zdac to po pol roku musze zdawac calosc? - bez sensu troche :/
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Sep 6 2010 02:23pm
Mam pytanie ...

Czy ktoś z was się spotkał z sytuacją , że instruktor nie chciał kogoś zapisać na egzamin ?? Bo stwierdził , ze jeszcze nie jeżdzi się płynnie ...

Dla mnie to bez sensu i mam wrażenie , że to lekka próba wyłudzenia pieniędzy

Kurs mam cały wyjeżdżony + dodatkowe godziny
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
Sep 6 2010 02:32pm
W piatek egzamin pisemny .
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Sep 6 2010 03:08pm
Quote (SMERF @ Sep 6 2010 08:32pm)
W piatek egzamin pisemny .


a ja zdalem w sobote :>

praktyka w sobote o 6 rano

pzdr :D

This post was edited by tomek0602 on Sep 6 2010 03:08pm
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 6 2010 03:29pm
Quote (Carwer @ 6 Sep 2010 22:23)
Mam pytanie ...

Czy ktoś z was się spotkał z sytuacją , że instruktor nie chciał kogoś zapisać na egzamin ?? Bo stwierdził , ze jeszcze nie jeżdzi się płynnie ...

Dla mnie to bez sensu i mam wrażenie , że to lekka próba wyłudzenia pieniędzy

Kurs mam cały wyjeżdżony + dodatkowe godziny


wiesz, ja spotkalem sie z sytuacja gdzie instruktor wyraznie powiedzial cos w stylu "sorry od x godzin mowie ci ze robisz: to, to i to zle - wez sobie dokup godziny nawet nie koniecznie u nas i nad tym popracuj bo nie zdasz egzaminu a wtopisz duzo wiecej pieniedzy" na co laska oczywiscie ze zdam itp. a efekt byl taki, ze ulala 2 egzaminy na rzeczach o ktorych jej typ mowil po czym dokupila 2 godziny, pocwiczyla to co jej nie wychodzilo, poszla na egzamin i zdala... jesli wyjezdziles co miales wyjezdzic to on ma obowiazek ci wystawic papier, ale jesli mowi ze cos jest nie tak to lepiej dokupic godziny niz placic za egzamin ktory konczysz po 20 minutach z wynikiem negatywnym B)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 6 2010 04:40pm
Quote (Carwer @ 6 Sep 2010 21:23)
Mam pytanie ...

Czy ktoś z was się spotkał z sytuacją , że instruktor nie chciał kogoś zapisać na egzamin ?? Bo stwierdził , ze jeszcze nie jeżdzi się płynnie ...

Dla mnie to bez sensu i mam wrażenie , że to lekka próba wyłudzenia pieniędzy

Kurs mam cały wyjeżdżony + dodatkowe godziny


Nie spotkałem się z taką sytuacją, aczkolwiek bardzo często pojawiają się sytuacje że instruktor mówi że powinieneś jeszcze wykupić sobie parę godzin doszkalających bo robisz jakieś tam błędy.
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Sep 6 2010 04:41pm
Quote (Carwer @ 6 Sep 2010 21:23)
Mam pytanie ...

Czy ktoś z was się spotkał z sytuacją , że instruktor nie chciał kogoś zapisać na egzamin ?? Bo stwierdził , ze jeszcze nie jeżdzi się płynnie ...

Dla mnie to bez sensu i mam wrażenie , że to lekka próba wyłudzenia pieniędzy

Kurs mam cały wyjeżdżony + dodatkowe godziny


Ja tam sam się zapisywałem na egzamin.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 6 2010 04:54pm
Azur3: powodzenia na egzaminie
!!!

Member
Posts: 5,129
Joined: Apr 10 2006
Gold: 34.66
Sep 7 2010 12:18am
Quote (Promote @ 4 Sep 2010 20:33)
tak, bo wiekszosc kierowcow wg. mojego instruktora zapomina o tym ze skrzyzowanie odwoluje wiekszosc znakow :)

np. ma ograniczenie do 30 i jedzie to 30 mimo ze skrzyzowanie minal 500m wczesniej :P


tak tyle ze jest to scisle zwiazane z typem skrzyzowania , nie kazde skrzyzowanie odwoluje znak ograniczenia predkosci !

wszystkim którzy ide na egzamin prawa jazdy nie polecam pytac sie innych jak jezdzic z tego powodu iz wiele PoWTARZAM! naprawde wiele osob nie zna przepisow ruchu drogowego dlatego ze nigdy nie zajrzeli do kodeksu drogowego i opieraja sie tylko na tym co uslyszeli od instruktora lub znajomych kierwcow . Założe sie ze wiele osob zdajacych egzamin ma nikłe pojcie o poruszaniu sie po rondzie czy skompliwoanych skrzyzowaniach rownorzednych. dlaczego warto czytac kodeks ... istnieja typy skrzyzowan czy rond których w niektórych miastach wogole nie ma i mozemy sie troszke zdziwic gdy pojedziemy gdzies na wycieczke ^^

Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 7 2010 10:09am
Egzamin teoretyczny: Pozytywny
Egzamin praktyczny: Negatywny. Powód: nie spojrzałem sie do tylu na placu ;f
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647125Next
Add Reply New Topic New Poll