d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev143444546471019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 21 2011 07:54am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 21 Jan 2011 14:36)
Jezdzilem taka 320d po lifcie w autmacie, niby 150KM ale pizde mialo niezla, to co dopiero 3 litry.
Ale musisz sie zastanowic czy wolisz placic za marke i miec starsze auto, czy kupic cos spoza klasy premium ale 3-4 lata mlodsze.


imo wybór jest prosty.
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jan 21 2011 07:54am
Quote (aGnAd @ Jan 21 2011 01:33pm)
chce kupic bmw e46 330d sedan po liftingu
najlepiej z m-pakietem i bogatym wyposazeniem

co myslicie o tym aucie


kupuj, zajebiste jest
3.0 nie jezdzilem ale jezdzilem dwoma roznymi 2.0 i moge polecic
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Jan 21 2011 07:55am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 21 Jan 2011 15:36)
Jezdzilem taka 320d po lifcie w autmacie, niby 150KM ale pizde mialo niezla, to co dopiero 3 litry.
Ale musisz sie zastanowic czy wolisz placic za marke i miec starsze auto, czy kupic cos spoza klasy premium ale 3-4 lata mlodsze.


chodzi o to, ze jezdzilem takim autem i bartdzo mi sie podobalo
330d ma 204 kuce + tyl naped :drool:

poza tym strasznie podobaja mi sie betki i nie widze innej alternatywy :(

Quote (skwarek @ 21 Jan 2011 15:54)
kupuj, zajebiste jest
3.0 nie jezdzilem ale jezdzilem dwoma roznymi 2.0 i moge polecic


tak na dobra sprawe jak bym dopadl zajebiste 320d to tez biore
ale w 330d jest to dobre, ze pali srednio 1-2l wiecej od 2 litrowki a moc jest przejebista ;)

This post was edited by aGnAd on Jan 21 2011 07:56am
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jan 21 2011 07:59am
Quote (aGnAd @ Jan 21 2011 01:55pm)
chodzi o to, ze jezdzilem takim autem i bartdzo mi sie podobalo
330d ma 204 kuce + tyl naped :drool:

poza tym strasznie podobaja mi sie betki i nie widze innej alternatywy :(



tak na dobra sprawe jak bym dopadl zajebiste 320d to tez biore
ale w 330d jest to dobre, ze pali srednio 1-2l wiecej od 2 litrowki a moc jest przejebista ;)


znajomek ma 320d do sprzedania, ale do zajebistego troche mu brakuje ;d
czeka na jakiegos ciemniaka co sie nie zna
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 21 2011 08:04am
Quote (skwarek @ Jan 21 2011 02:59pm)
znajomek ma 320d do sprzedania, ale do zajebistego troche mu brakuje ;d
czeka na jakiegos ciemniaka co sie nie zna


no i później następny użytkownik będzie miał problemy :D
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Jan 21 2011 08:04am
Quote (skwarek @ 21 Jan 2011 15:59)
znajomek ma 320d do sprzedania, ale do zajebistego troche mu brakuje ;d
czeka na jakiegos ciemniaka co sie nie zna


moj ziomek tez ma. tylko, ze coupe

problem w tym, ze naprawial juz w tym aucie prawie wszystko: kolo dwumasowe, wtryski, sprzeglo... jakis pechowy egzemplarz chyba, ale tez jest na sprzedaz :D
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jan 21 2011 08:11am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 21 2011 08:16am
Quote (skwarek @ 21 Jan 2011 15:11)


za 11 zł biorę
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Jan 21 2011 09:23am
Quote (pezet44 @ Jan 21 2011 02:16pm)
za 11 zł biorę


ok, sprzedane!
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 21 2011 10:13am
Quote (skwarek @ Jan 21 2011 01:59pm)
znajomek ma 320d do sprzedania, ale do zajebistego troche mu brakuje ;d
czeka na jakiegos ciemniaka co sie nie zna


a co w nim "ukrytego" dostanie nowy nabywca? ;>
Go Back To Polska Topic List
Prev143444546471019Next
Add Reply New Topic New Poll