Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 21 Jan 2011 15:36)
Jezdzilem taka 320d po lifcie w autmacie, niby 150KM ale pizde mialo niezla, to co dopiero 3 litry.
Ale musisz sie zastanowic czy wolisz placic za marke i miec starsze auto, czy kupic cos spoza klasy premium ale 3-4 lata mlodsze.
chodzi o to, ze jezdzilem takim autem i bartdzo mi sie podobalo
330d ma 204 kuce + tyl naped

poza tym strasznie podobaja mi sie betki i nie widze innej alternatywy

Quote (skwarek @ 21 Jan 2011 15:54)
kupuj, zajebiste jest
3.0 nie jezdzilem ale jezdzilem dwoma roznymi 2.0 i moge polecic
tak na dobra sprawe jak bym dopadl zajebiste 320d to tez biore
ale w 330d jest to dobre, ze pali srednio 1-2l wiecej od 2 litrowki a moc jest przejebista
This post was edited by aGnAd on Jan 21 2011 07:56am