d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14344454647268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 24 2010 06:57am
Quote (HillOvCypress @ Oct 22 2010 11:59pm)
gz, rosea dosc wolno rosnie :)



no, ale liczę, że wyrośnie na takiego koxa :P



e: a tu jeszcze chromka:



zdjęcie robiła pani, od której kupiłem :)

This post was edited by Yugi on Oct 24 2010 06:59am
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 24 2010 07:54am
Quote (LukaszPL @ Oct 24 2010 10:36am)
to ja sie pochwalę moją chromką :)

http://img130.imageshack.us/img130/4921/24102010002.jpg

Sorka za jakość zdjęcia, ale ustawienia aparatu nie pozwoliły na zrobienie lepszego -.-

nie fixujcie bo wyjebie zdjęcie na całą stronę :D


wez jej daj torf kokosowy zamiast tego siana

Quote (Yugi @ Oct 24 2010 12:57pm)
no, ale liczę, że wyrośnie na takiego koxa :P

http://img137.imageshack.us/img137/3147/roseak.jpg

e: a tu jeszcze chromka:

http://img693.imageshack.us/img693/8219/chromka2.jpg

zdjęcie robiła pani, od której kupiłem :)

<5>

This post was edited by HillOvCypress on Oct 24 2010 07:54am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2010 08:53am
Chce sobie kupić jakiegoś fajnego ptasznika, iso porada jaki model (niezbyt drogi i o ładnym ubarwieniu). Może być na liście nielegalnych do hodowli.

Iso także porady jakie terrarium, i co taki pies musi w nim miec.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 24 2010 09:21am
Quote (Onesteptodie @ Oct 24 2010 03:53pm)
Chce sobie kupić jakiegoś fajnego ptasznika, iso porada jaki model (niezbyt drogi i o ładnym ubarwieniu). Może być na liście nielegalnych do hodowli.

Iso także porady jakie terrarium, i co taki pies musi w nim miec.


Chromatopelma cyanopubescens
terra dla dorosłego około 25/25/25
cena dorosłego ~200zł
ale polecam kupić L4-L6 za ok 50zł
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2010 11:35am
Mam akwarium (sic!) po rybkach wymiary:
wysokość: 33 cm
długość: 65 cm
szerokość: 25 cm

Wiem, że do pająków są inne wymiary. Mam je fajnie zabudowane w ścianie z lampką i moje pytanie: Czy można do takiego terrarium jakiś rodzaj pająka?
Z tego co czytałem, to dla pająków są niższe terraria i raczej nie takie podłużne...

No i pająk raczej łatwy w hodowli...

This post was edited by Last_Hope on Oct 24 2010 11:35am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 24 2010 11:36am
Quote (Last_Hope @ Oct 24 2010 06:35pm)
Mam akwarium (sic!) po rybkach wymiary:
wysokość: 33 cm
długość: 65 cm
szerokość: 25 cm

Wiem, że do pająków są inne wymiary. Mam je fajnie zabudowane w ścianie z lampką i moje pytanie: Czy można do takiego terrarium jakiś rodzaj pająka?
Z tego co czytałem, to dla pająków są niższe terraria i raczej nie takie podłużne...


niektóre gatunki można hodować grupowo, ale to nie dla początkujących
możesz podzielić to na pół i mieć 2 mniejsze terraria dla jakiegoś pająka
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2010 12:13pm
Quote (Yugi @ Oct 24 2010 07:36pm)
niektóre gatunki można hodować grupowo, ale to nie dla początkujących
możesz podzielić to na pół i mieć 2 mniejsze terraria dla jakiegoś pająka


a ten obszar całego akwarium będzie zbyt duży dla jakiegokolwiek pająka?
Jeśli tak - to dlaczego? Nie znajdzie on pożywienia czy coś w tym rodzaju?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 24 2010 12:16pm
Quote (Last_Hope @ Oct 24 2010 07:13pm)
a ten obszar całego akwarium będzie zbyt duży dla jakiegokolwiek pająka?
Jeśli tak - to dlaczego? Nie znajdzie on pożywienia czy coś w tym rodzaju?


czasem się zdarza, że nie chce pająk jeść, ale widziałem gości co trzymali jednego pająka w terrarium 40/80/40 i niby nic się nie działo
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Oct 24 2010 12:23pm
Ma ktoś z was węże/żmije ciekawią mnie opinie na temat niektórych gatunków, oczywiscie jesli chodzi o hodowle
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2010 12:30pm
Quote (Yugi @ Oct 24 2010 08:16pm)
czasem się zdarza, że nie chce pająk jeść, ale widziałem gości co trzymali jednego pająka w terrarium 40/80/40 i niby nic się nie działo


A są jakieś poradniki dot. hodowli pająków na necie?
Szukałem różnych FAQ, ale z małą skutecznością...

Chciałbym w miarę ładnie wyglądającego, bezpiecznego (jad) i w miarę ruchliwego pająka (żeby nie zamulał w akwarium) + łatwego w utrzymaniu.

Możecie coś polecić?
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647268Next
Add Reply New Topic New Poll