Quote (kuebk @ 31 Jul 2010 23:50)
Kurde mam dziwny problem, gram sobie gram i nagle waiting for server. Ani to dc bo sobie z gosciem na vencie normalnei gadamy, on tez to ma i nie wiem czy tak czekac czy co zrobic.
Po jakis 3 minutach czekania droplo mnie i goscia z gry. :<
juz zaczynaja surke dupowac
This post was edited by sify11 on Jul 31 2010 04:16pm