d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev143444546475001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 31 2010 01:00pm
Van Der Vaart najprawdopodobniej w Tottenhamie
Drenthe wypożyczony do Herculesu
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 31 2010 01:06pm
ciekawe co ten hercules ugra w tym sezonie z trajzygą w składzie.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Sep 1 2010 08:51am
Quote (Madrista @ 31 Aug 2010 18:09)
Robinho w Milanie
zaczynam się minimalnie obawiać o dwumecz w LM : x


bez przesady
Milan ma bardzo dobry atak na papierze
niestety reszta formacji wygląda raczej miernie

Quote (kr90 @ 31 Aug 2010 19:06)
ciekawe co ten hercules ugra w tym sezonie z trajzygą w składzie.


mam nadzieję, że przynajmniej się utrzymają

e/ Przerwa Carlesa może potrwać około 20 dni co wykluczy go z czterech spotkań: 3 La Liga i 1 Ligi Mistrzów.

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Sep 1 2010 08:54am
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 1 2010 08:58am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 1 Sep 2010 16:51)
bez przesady
Milan ma bardzo dobry atak na papierze
niestety reszta formacji wygląda raczej miernie



mam nadzieję, że przynajmniej się utrzymają

e/ Przerwa Carlesa może potrwać około 20 dni co wykluczy go z czterech spotkań: 3 La Liga i 1 Ligi Mistrzów.


to pewnie abidal lub milito na stoperze zastapia go.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 2 2010 04:26pm
jakie przewidywania na sobotni mecz? b)
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2010 04:30pm
Niestety poczatek sezonu dla mojej druzyny nie wychodzi najlepiej ale zobaczymy co sie bedzie dzialo juz niedlugo gdyz pan Yuki Abe bedzie dla nas kopal pilke. :)
Dla "fachowcow" mowie iz jest to reprezentant Japonii ktory wystapywal na ostatnim WC, defensywny pomocnik o kurwesko dobrym wykonywaniu wolnych.
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 3 2010 04:05am
Jose rzekł:

- Gdybym mógł o tym decydować, dałbym tą nagrodę Sneijderowi. Zasłużył na to dużo bardziej niż Iniesta. Nie chodzi tu o to, czy jest lepszym piłkarzem czy nie. Po prostu zagrał wielki sezon, był w finale mistrzostw świata i zdobył Ligę Mistrzów - zauważył Mourinho.

- Iniesta rozegrał wielki turniej, ale w przeciągu całego sezonu nie zachwycał i nie prezentował tak wysokiej formy. Moim zdaniem nie zasłużył on nawet na drugie miejsce, na którym widziałbym Xaviego.

muszę się z nim tutaj zgodzić.
Member
Posts: 3,408
Joined: Feb 13 2009
Gold: 10.00
Warn: 30%
Sep 3 2010 04:09am
Quote (Madrista @ 31 Aug 2010 19:09)
Robinho w Milanie
zaczynam się minimalnie obawiać o dwumecz w LM : x


1. Milan
2. Real
3. Ajax
4. Auxerre

Obstawiam, że taka będzie kolejności na koniec w grupie G
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 3 2010 04:12am
Quote (DuzeHa @ 3 Sep 2010 12:09)
1. Milan
2. Real
3. Ajax
4. Auxerre

Obstawiam, że taka będzie kolejności na koniec w grupie G


możliwe, pomijając niechęć do realu, chciałbym ajax i auxerre dalej jednak. :(
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 3 2010 07:01pm
Eliminacje ME:

Portugal 4 - 4 Cyprus

Ciekawy wynik :D
Go Back To Polska Topic List
Prev143444546475001Next
Closed New Topic New Poll