d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1434445464798Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,022
Joined: May 15 2008
Gold: 7.66
Warn: 30%
Nov 4 2010 03:48pm
Jak juz napisalem, ja bym miejsca na ciele nie marnowal na napisy, ale tatuaz to moim zdaniem zajebiscie osobista sprawa i kazdy robi co mu sie podoba i co do niego przemawia... Co do miejsca moim zdaniem kontrowersyjne pozostaja juz tylko twarz (to w 100%) i ewentualnie dłon albo szyja, ale to juz zalezy od tolerancji spoleczenstwa.. Szczerze mowiac zajebiscie podobaja mi sie tatuaze na dloniach lub bocznych czesciach szyji i mam nadzieje ze zycie potoczy mi sie tak ze bede mogl sobie takie zrobic..Poki co jednak zostaje przy tatuazach, ktore moge zakryc: na pierwszy ogien idzie klata, potem pewnie zebra, ale to juz jak pieniadze jakies przyjda...

Quote (Komandos @ Nov 4 2010 09:35pm)
w lato ubierzesz bluze, albo sweter?


Skoro ktos sie decyduje na tatuaz to powinien byc z niego dumny, a nie desperacko go chowac nawet w lecie.. ja swoich nie zamierzam chowac w gorace dni.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 4 2010 03:48pm
Quote (dawid9400 @ Nov 4 2010 11:10pm)

No widzisz, w gimnazjum pracy nie szukam bo jestem geodetą :)


kim?
Member
Posts: 12,477
Joined: Nov 9 2008
Gold: 4.50
Nov 4 2010 05:07pm
Quote (Komandos @ 4 Nov 2010 22:35)
w lato ubierzesz bluze, albo sweter?


jesli szukam pracy , koszula lub longsleeve ~~ jak cie przyjma to juz chuj nie musisz sie ukrywac ~~ chociaz i tak niewiem po co ukrywac ja nigdy nie mialem problemu a tez mam napis na rece
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 4 2010 05:09pm
Quote (HwVersace @ Nov 4 2010 11:07pm)
jesli szukam pracy ,  koszula  lub  longsleeve ~~  jak cie przyjma  to  juz chuj nie musisz sie ukrywac ~~ chociaz  i tak niewiem po co  ukrywac  ja nigdy nie mialem problemu  a tez mam  napis na rece


co masz napisane ? :>
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 4 2010 05:50pm
Quote (Malach @ 4 Nov 2010 20:11)
i co zrobiles?


zrobilem.



sorka za jakosc zdjecia, ale kurwa mac rece mi sie trzesa od braku alkoholu.

zanim zapytacie, jest proste, tylko zdjecie ma zly kat.
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2010 07:36pm
Quote (galushg @ 4 Nov 2010 20:20)
http://i42.tinypic.com/t54mkj.jpg

Dziekuje.


mhmh ile masz cm w łapie tu dgzie tatoo? bo fajnie wyglada i mi sie podoba a mam chuda lape i nie wiem jak bedzie u mnie napis psianyr ecznie wygladal ;p
Member
Posts: 15,149
Joined: Jan 13 2007
Gold: 165.58
Nov 5 2010 03:23am
jaj, jebać sąd na czole.
Member
Posts: 1,022
Joined: May 15 2008
Gold: 7.66
Warn: 30%
Nov 5 2010 04:51am
Quote (cauchy @ Nov 4 2010 11:50pm)
zrobilem.

http://tamaroth.eu/tattoo.jpg

sorka za jakosc zdjecia, ale kurwa mac rece mi sie trzesa od braku alkoholu.

zanim zapytacie, jest proste, tylko zdjecie ma zly kat.


ile cie kosztowal taki wzorek?
Member
Posts: 9,375
Joined: Jul 30 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 80%
Nov 5 2010 05:03am
nie podoba mi sie ale kazdy ma swoj gust :)
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 5 2010 05:36am
Quote (BrtK @ 5 Nov 2010 12:51)
ile cie kosztowal taki wzorek?


2k czk, czyli na oko jakies 300zl. W to wliczone sa ewentualne poprawki pozniej jesli bedzie taka potrzeba. (ewentualne braki w wypelnieniu etc)
Go Back To Polska Topic List
Prev1434445464798Next
Add Reply New Topic New Poll