Jak juz napisalem, ja bym miejsca na ciele nie marnowal na napisy, ale tatuaz to moim zdaniem zajebiscie osobista sprawa i kazdy robi co mu sie podoba i co do niego przemawia... Co do miejsca moim zdaniem kontrowersyjne pozostaja juz tylko twarz (to w 100%) i ewentualnie dłon albo szyja, ale to juz zalezy od tolerancji spoleczenstwa.. Szczerze mowiac zajebiscie podobaja mi sie tatuaze na dloniach lub bocznych czesciach szyji i mam nadzieje ze zycie potoczy mi sie tak ze bede mogl sobie takie zrobic..Poki co jednak zostaje przy tatuazach, ktore moge zakryc: na pierwszy ogien idzie klata, potem pewnie zebra, ale to juz jak pieniadze jakies przyjda...
Quote (Komandos @ Nov 4 2010 09:35pm)
w lato ubierzesz bluze, albo sweter?
Skoro ktos sie decyduje na tatuaz to powinien byc z niego dumny, a nie desperacko go chowac nawet w lecie.. ja swoich nie zamierzam chowac w gorace dni.