d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14344454647594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Jun 24 2010 01:28pm
ja takie wlasnie mam zamiar sobie kupic za 90zl sa :)
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jun 24 2010 01:59pm
jeden dzien chodzenia w nowych butach: zdarte pięty czerwone skarpetki od krwi i troche buty
istnieja jakies preparaty/sposoby na zmiękczenie czesci buta gdzie zachodzi pięta?
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 24 2010 02:16pm
Quote (Milkesso @ Jun 24 2010 07:59pm)
jeden dzien chodzenia w nowych butach: zdarte pięty czerwone skarpetki od krwi i troche buty
istnieja jakies preparaty/sposoby na zmiękczenie czesci buta gdzie zachodzi pięta?


Raczej proponuje rozchodzić... w bólu ale solidnie rozchodzić, bo możesz czymś zniszczyć tworzywo, z którego masz wykonane obuwie. Ja trampki i inne ostatnio rozchodziłem i teraz mam najwygodniejsze buty świata <3

/e Trochę pochodzić trzeba, trochę odpocząć i tak w kółko ;P i plasterki na nogi.

This post was edited by Jagiell on Jun 24 2010 02:20pm
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 24 2010 02:55pm
Quote (Jagiell @ Jun 23 2010 07:44pm)
Dziękuję ;) może dam radę.
A jak trampki to oczywiście Converse, tylko to trochę kosztuje, zresztą każdy to wie.


/e Coś nie idzie ten krawat ;D


własnie w tym rzecz ze nie chce conversów :f nie znalazlem do tej pory fajnego modelu Conversów jakos nie przekonują mnie te trampki :/
iso help
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 24 2010 03:12pm
Quote (Madrista @ Jun 24 2010 08:55pm)
własnie w tym rzecz ze nie chce conversów :f nie znalazlem do tej pory fajnego modelu Conversów jakos nie przekonują mnie te trampki :/ 
iso help


Jak coś znajdę dam znać, aczkolwiek ja serdecznie polecam conversy.
A jakiś wzorek, kolor Cię konkretnie interesuje ?
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 24 2010 03:14pm
Quote (Jagiell @ Jun 24 2010 09:12pm)
Jak coś znajdę dam znać, aczkolwiek ja serdecznie polecam conversy.
A jakiś wzorek, kolor Cię konkretnie interesuje ?


zeby nie były obdarte/prujące sie , nie miały chinolskieo napisu/smoka/pandy itp i przyzwoicie wygladały. moga byc conversy ale tylko low czy jak sie zwie te krótkie
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 24 2010 03:18pm
Outfit na jutrzejsze zakonczenie roku

Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 24 2010 10:47pm
Quote (Hate_Me @ Jun 24 2010 09:18pm)
Outfit na jutrzejsze zakonczenie roku

http://i48.tinypic.com/ourxo9.jpg


Ja szara marynarka, śledzik i rurki w tym samym kolorze. Biała koszula ofc i jakieś jasne buty. Nie chce mi się robić zdjęć :)

Quote (Madrista @ Jun 24 2010 09:14pm)
zeby nie były obdarte/prujące sie , nie miały chinolskieo napisu/smoka/pandy itp i przyzwoicie wygladały. moga byc conversy ale tylko low czy jak sie zwie te krótkie


Tu masz troszkę fajnych item1088430908_trampki_converse_chuck_taylor_42_all_star_inne.html

item1081060006_converse_m9696_czerwone_wysylka_gratis_39.html te są świetne

item1081078774_converse_m9697_granatowe_wysylka_gratis_42.html na te powiem Ci, że sam poluje

item1081093936_converse_m9166_czarne_wysylka_gratis_42.html klasyczne czarne (mam takie tylko, że długie - polecam)

Member
Posts: 27,270
Joined: Dec 13 2007
Gold: Locked
Jun 25 2010 12:07am
Quote (Hate_Me @ Jun 24 2010 09:18pm)
Outfit na jutrzejsze zakonczenie roku

http://i48.tinypic.com/ourxo9.jpg


Zwieksz mase
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 25 2010 02:45am
Quote (Hate_Me @ Jun 24 2010 11:18pm)
Outfit na jutrzejsze zakonczenie roku

http://i48.tinypic.com/ourxo9.jpg


jakoś Twój styl mi nie podchodzi ale to Twoja sprawa co nosisz ;)

a tak w ogóle to Ty coś jesz? <_<
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647594Next
Add Reply New Topic New Poll