Quote (KRULIK @ Jun 18 2012 04:08pm)
I tak od dawna odnoszą same sukcesy, ale niestety nigdy nie będzie to tak nagłaśniane, jak żałosne osiągi piłkarzy, także kibicowanie siatkarzom pozostaje tylko dla prawdziwych fanów tej dyscypliny. Ostatnio byłem na final four Ligi Mistrzów w Łodzi, też super atmosferka, ale jednak na reprezentacyjnych meczach o wiele lepiej.
Dlatego muszę jak najszybciej odsprzedać te gówniane szaliki z piłki
Ostatni raz byłem za polską piłką nożną