d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1434445464775Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Jun 18 2012 10:08am
Quote (Carwer @ 18 Jun 2012 17:02)
Miejsce Vipowskie kurwa :D

Radość wielka :D


muszę mieć  ich wszystkich autografy

Olimpiada w tym roku, w przyszłym ME a za 2 lata MŚ  ( te 2 turnieje ostatnie w Polsce są  rozgrywane )

Jakby Polacy wygrali wszystko , to by byli na ustach całej polski


I tak od dawna odnoszą same sukcesy, ale niestety nigdy nie będzie to tak nagłaśniane, jak żałosne osiągi piłkarzy, także kibicowanie siatkarzom pozostaje tylko dla prawdziwych fanów tej dyscypliny. Ostatnio byłem na final four Ligi Mistrzów w Łodzi, też super atmosferka, ale jednak na reprezentacyjnych meczach o wiele lepiej.
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 18 2012 10:28am
Quote (KRULIK @ Jun 18 2012 04:08pm)
I tak od dawna odnoszą same sukcesy, ale niestety nigdy nie będzie to tak nagłaśniane, jak żałosne osiągi piłkarzy, także kibicowanie siatkarzom pozostaje tylko dla prawdziwych fanów tej dyscypliny. Ostatnio byłem na final four Ligi Mistrzów w Łodzi, też super atmosferka, ale jednak na reprezentacyjnych meczach o wiele lepiej.




Dlatego muszę jak najszybciej odsprzedać te gówniane szaliki z piłki

Ostatni raz byłem za polską piłką nożną
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 18 2012 11:59am
Quote (Carwer @ Jun 18 2012 12:06pm)
Spierdalaj już miałem oferty w pracy :D

znajomy cche mi dać okolo 800 za bilet o_0


a cena pójdzie w górę jak polacy wygrają Final SiX :D


:D
pikciursy zrob
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 18 2012 06:31pm
Quote (Carwer @ Jun 18 2012 05:03pm)


wniar jest wyjebisty
przed fiunal six jeszcze pelno meczy w inncyh grupach bedzie widze :O
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 22 2012 05:40am
duzo meczy w ten weekend bedzie w inncyhg rupach!!
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jun 22 2012 07:32am
Quote (Patryk1991 @ Jun 22 2012 11:40am)
duzo meczy w ten weekend bedzie w inncyhg rupach!!


troszeczkę będzie

A C i D grupa

czyli 12 drużyn

Musze kubancow oglądnąć , te hujki już 2 X Rosję ograły

Może być to trudniejszy przeciwnik niż Brazylia

Daje to nam sporo meczów :)

This post was edited by Carwer on Jun 22 2012 07:38am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jun 22 2012 07:33am
co to takiego
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 23 2012 08:30am
Zbigniew Bartman, podstawowy atakujący reprezentacji Polski siatkarzy, podpisał roczny kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów. Mistrz Polski tym transferem zakończył kompletowanie składu na sezon 2012/2013.

ladny resovia ma atak on i schops
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 24 2012 09:13am
dzis z wloszkami nasze przegraly ale nic sie nie stalo!!!!!!!!!!!!!
Go Back To Polska Topic List
Prev1434445464775Next
Add Reply New Topic New Poll