d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev14344454647Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 12 2010 11:19am
Quote (EmhyrVarEmreis @ Jun 12 2010 05:18pm)
Ja jebię Łukasz, coś ty ze sobą uczynił.


niestety nie zrozumiałeś
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 12 2010 11:19am
Quote (EmhyrVarEmreis @ 12 Jun 2010 19:18)
Ja jebię Łukasz, coś ty ze sobą uczynił.


to coś ma imię ?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jun 12 2010 11:19am
Quote (baroza @ 12 Jun 2010 19:19)
No tylko wjebać do rowu i zalać betonem.


nie muw tak durny chłoptasiu
Member
Posts: 550
Joined: Mar 19 2009
Gold: 11.00
Warn: 40%
Jun 12 2010 11:20am
Quote (TeoMaster @ Jun 12 2010 06:19pm)
niestety nie zrozumiałeś


Psujesz nam zabawę, powityś przez nierządnicę.

This post was edited by EmhyrVarEmreis on Jun 12 2010 11:31am
Banned
Posts: 648
Joined: Jun 7 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jun 12 2010 11:21am
Quote (imnoise @ Jun 12 2010 07:16pm)
stoję po lewej, obok Azur3'e.
Fajnie było no nie?
http://img256.imageshack.us/img256/2695/32757670.jpg


to jest ta najlepsza emuwa w polsce ? :D
Member
Posts: 12,673
Joined: Aug 28 2007
Gold: 6.66
Warn: 10%
Jun 12 2010 11:24am
Quote (imnoise @ Jun 12 2010 06:19pm)
nie muw tak durny chłoptasiu


wes mnie ziomus nie wyzywaj bo dowiem sie gdzie mieszkasz
Member
Posts: 7,312
Joined: Feb 12 2008
Gold: 800.30
Jun 12 2010 12:20pm
Quote (Azur3 @ 12 Jun 2010 19:17)
Tę fryzurę najlepszy emo w Polsce robił!


od zawsze wiedziałem, że w tej głowie nic nie masz...
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Jun 12 2010 12:22pm
albo nvm...
bo się e-dramowcy pogniewają :<

This post was edited by Big_Show on Jun 12 2010 12:24pm
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jun 12 2010 03:04pm


kiedyś tam ;x teraz wyglądam zwyczajniej :P a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika w nutki co jest w tle xp

This post was edited by czester666 on Jun 12 2010 03:06pm
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Jun 12 2010 03:07pm
Quote (czester666 @ Jun 12 2010 10:04pm)
http://wd10.photoblog.pl/lvp5/201003/5B/60937479.jpg

kiedyś  tam ;x    teraz wyglądam zwyczajniej  :P  a i proszę nie śmiać się z mojego ręcznika  w nutki co jest  w tle  xp


Spoko, jest więcej beki i to nie z ręcznika.
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647Next
Closed New Topic New Poll