d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1434445464799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 10 2011 12:25pm
chce ktos zagrac na pc jutro ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 10 2011 12:31pm
Quote (Patryk1991 @ 10 Feb 2011 19:25)
chce ktos zagrac na pc jutro ?


Ja z corem dzisiaj w nocy bedziemy grali
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 10 2011 12:33pm
Quote (zYwi3c @ Feb 10 2011 02:31pm)
Ja z corem dzisiaj w nocy bedziemy grali


u mnie remont w pokoju wiec dzis niedam rady :(
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 10 2011 12:33pm
Quote (zYwi3c @ Feb 10 2011 08:31pm)
Ja z corem dzisiaj w nocy bedziemy grali


tez bym zagral :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Feb 10 2011 12:34pm
Quote (Tomeczek @ 10 Feb 2011 19:33)
tez bym zagral :(


Dam znac na jsp jak zaczniemy, ja za 40 min bede mial sciagniete, ale zaraz mam raid wo WoW'a wiec po raidzie pogramy :<
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 10 2011 12:34pm
Quote (zYwi3c @ Feb 10 2011 08:34pm)
Dam znac na jsp jak zaczniemy, ja za 40 min bede mial sciagniete, ale zaraz mam raid wo WoW'a wiec po raidzie pogramy :<


ok
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 10 2011 12:41pm
Quote (fro5tbite @ 10 Feb 2011 20:18)
ja na swoim gram juz z rok i wszystko dziala.

podstawke mam z allegro, vietnam z ea store i smiga bezproblemowo.


kapneli sie jak chcialem veterana i wylaczyli klucz.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Feb 11 2011 05:10am
Quote (Tomeczek @ 10 Feb 2011 19:14)
napisz maila do ea


napisalem i dostalem odpowiedz ze nie otrzymam pomocy technicznej bo kupilem klucz w nieautoryzowanym sklepie >.< (sami do tego doszli, nie pisalem nic takiego)

jednak do blizzarda im brakuje
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 11 2011 05:20am
ktos mi to moze wyjasnic? :wacko:
http://i55.tinypic.com/2uze73o.jpg
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 11 2011 06:13am
Quote (cOr @ Feb 11 2011 01:10pm)
napisalem i dostalem odpowiedz ze nie otrzymam pomocy technicznej bo kupilem klucz w nieautoryzowanym sklepie >.< (sami do tego doszli, nie pisalem nic takiego)

jednak do blizzarda im brakuje


lol, trzeba im nasciemniac ze kupiles z 2 reki albo dostales od kumpla

Quote (imnoise @ Feb 11 2011 01:20pm)
ktos mi to moze wyjasnic? :wacko:
http://i55.tinypic.com/2uze73o.jpg


nie wiem o co chodzi?? :D

This post was edited by Tomeczek on Feb 11 2011 06:13am
Go Back To Polska Topic List
Prev1434445464799Next
Add Reply New Topic New Poll