☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev
1
43
44
45
46
47
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 196446
Replies: 13823
Track Topic
kazanocv
Member
Posts: 3,749
Joined: Oct 13 2006
Gold
:
22,590.00
#441
Jul 29 2010 02:57am
Cyx zginął w wypadku samochodowym...
Kaam
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold
:
0.00
#442
Jul 29 2010 02:10pm
Dziś też chętny do gry
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#443
Jul 29 2010 02:13pm
Quote (Kaam @ Jul 29 2010 10:10pm)
Dziś też chętny do gry
Mniej ode mnie.
Kaam
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold
:
0.00
#444
Jul 29 2010 02:24pm
Gra ktoś mixa?
Bewsztyk_tatarski123
Member
Posts: 7,837
Joined: May 8 2010
Gold
:
1,015.37
#445
Jul 30 2010 11:54am
Wie ktos jak zrobic cos takiego aby po nacisnieciu klawisza do gadania wlaczyla sie muzyka badz np. cos innego ?
orcon
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold
:
6.24
#446
Jul 30 2010 12:28pm
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ Jul 30 2010 07:54pm)
Wie ktos jak zrobic cos takiego aby po nacisnieciu klawisza do gadania wlaczyla sie muzyka badz np. cos innego ?
wujek google
myownbot
Member
Posts: 2,320
Joined: Apr 29 2009
Gold
:
Locked
#447
Jul 30 2010 01:01pm
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ Jul 30 2010 05:54pm)
Wie ktos jak zrobic cos takiego aby po nacisnieciu klawisza do gadania wlaczyla sie muzyka badz np. cos innego ?
http://cspuchatek.pl/poradniki-cs-16-source/30930-puszczanie-muzyki-za-pomoca-voicecomma-w-cs.html
myl0rd
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold
:
21,979.00
#448
Jul 30 2010 03:26pm
Quote (kazanocv @ 29 Jul 2010 09:57)
Cyx zginął w wypadku samochodowym...
Niestety, bardzo dobry gracz, miał zaledwie 19lat.
Kaam
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold
:
0.00
#449
Aug 1 2010 10:26am
Dziś wieczorkiem może coś pogramy
(koło 21, 22)
lyzeff
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
5,727.00
#450
Aug 2 2010 12:21pm
posiadam jakieś głupie skiny broni, jak się je zmienia i skąd mogę ściągnąć ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
43
44
45
46
47
1383
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact