Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 11:45pm)
po twoich kilku postach w tym temacie stwierzam ze mowie do jakiegos kompletnego debila ktory mysli ze jest fajny jak napisze ze chodzi na "tren mma" a tak naprawde na wf'ie smieja sie z niego ze nie potrafi kopnac pilki jak czlowiek. takich jak ty tutaj pelno i zdecydowanie ponad norme.
no widzisz.. dalej bedziesz pieprzyl swoje glupoty

na szczescie nie musze ci nic synku udowadniac, WF-u juz nie mam, no moze od stycznia znowu bede mial codziennie na szkoleniu ..

ale widze ,ze troche cie boli ze ktos inny cos trenuje , ma pasje a ty tylko przed kompem na d2jsp potrafisz siedziec