d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Temat Dla Ludzi Palących Papierosy
Prev14344454647215Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,432
Joined: Nov 25 2009
Gold: 45.40
Jan 7 2010 12:07pm
Quote (Shapiro @ Oct 6 2009 08:26pm)
NIE PALIC KURWA!
Rzucilem. Jestem zajebisty.


ja zrobiłem to samo :)
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:10pm
Quote (elfisher @ Jan 7 2010 08:02pm)
nie wydaje ci sie albo jest nas dwoch.
setki sa jakies takie zmulajace jakby nie mialy smaku. to chyba przez skladniki bo jest ich wiecej zeby nie gasl na koncu


Mi z kolei bardziej setki smakują, to samo ma się w przypadku Marlboro czerwonych.
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:12pm
Quote (elfisher @ Jan 7 2010 08:02pm)
nie wydaje ci sie albo jest nas dwoch.
setki sa jakies takie zmulajace jakby nie mialy smaku. to chyba przez skladniki bo jest ich wiecej zeby nie gasl na koncu


w dupie byles gowno widziales

setki sie pali dluzej, dlatego tak Ci sie wydaje ze nie maja takiego samego smaku jak normalne, jak palisz na codzien normalne to przy zapaleniu setki po prostu odechce Ci sie palic dlugiego, dlatego nie czujesz tego smaku, ja pale na codzien Marlboro 100's Light, a czasami krotkie i maja ten sam smak....
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:13pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:12pm)
w dupie byles gowno widziales

setki sie pali dluzej, dlatego tak Ci sie wydaje ze nie maja takiego samego smaku jak normalne, jak palisz na codzien normalne to przy zapaleniu setki po prostu odechce Ci sie palic dlugiego, dlatego nie czujesz tego smaku, ja pale na codzien Marlboro 100's Light, a czasami krotkie i maja ten sam smak....


A więc mit o różnicy smaku obalony? :cry:
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:15pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 08:13pm)
A więc mit o różnicy smaku obalony? :cry:


wg mnie tak, to zalezy co palisz na codzien, jesli wystarczy Ci 1 fajek to setka bedzie za dluga, nie zlapiesz smaku tylko bedziesz wmuszal dym w siebie i tyle ;)
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:17pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:15pm)
wg mnie tak, to zalezy co palisz na codzien, jesli wystarczy Ci 1 fajek to setka bedzie za dluga, nie zlapiesz smaku tylko bedziesz wmuszal dym w siebie i tyle ;)


Właśnie około 12-15/ dzień, w weekendy albo dni, w które nie idę do szkoły na 10 się kończy zwykle.
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:20pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 08:17pm)
Właśnie około 12-15/ dzień, w weekendy albo dni, w które nie idę do szkoły na 10 się kończy zwykle.


ja pale setki poniewaz starczaja mi na dluzej, paczka na 2-3 dni, natomiast normalne to 1 dzien i tyle :(
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Jan 7 2010 12:23pm
Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:20pm)
ja pale setki poniewaz starczaja mi na dluzej, paczka na 2-3 dni, natomiast normalne to 1 dzien i tyle :(


Ja setek nie mam gdzie kupić niestety w okolicy:/ jedynie sklep jeden, ale niestety '92 i cry cuz 17 lat jeszcze i znają tam moich starych i wiedzą ile mam lat ;/
Ale w okolicznym mieście w kiosku kupuję czasami setki, ale nie mogę palić ciągle jednej marki, często zmieniam fajki, najczęściej między właśnie Marlboro, LM, Viceroy no i czasami Goldeny, ale mam ochotę na jakieś inne fajki, typu Black Devil, może jutro sobie kupie :)
Banned
Posts: 6,676
Joined: Oct 20 2009
Gold: 0.20
Warn: 20%
Jan 7 2010 12:26pm
Quote (Msk @ Jan 7 2010 08:23pm)
Ja setek nie mam gdzie kupić niestety w okolicy:/ jedynie sklep jeden, ale niestety '92 i cry cuz 17 lat jeszcze i znają tam moich starych i wiedzą ile mam lat ;/
Ale w okolicznym mieście w kiosku kupuję czasami setki, ale nie mogę palić ciągle jednej marki, często zmieniam fajki, najczęściej między właśnie Marlboro, LM, Viceroy no i czasami Goldeny, ale mam ochotę na jakieś inne fajki, typu Black Devil, może jutro sobie kupie :)


ja mam znowu na odwrot, jak zmieniam marke na dluzej np na miesiac to mam problemy z zoladkiem i dupa, poza tym przyzwyczailem sie do dluzszych fajkow ;)
Member
Posts: 20,917
Joined: Jan 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 7 2010 12:29pm
a ja pale czerwone Pall Malle i se zapale wlasnie ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647215Next
Add Reply New Topic New Poll