Quote (xmaci @ Jan 7 2010 08:20pm)
ja pale setki poniewaz starczaja mi na dluzej, paczka na 2-3 dni, natomiast normalne to 1 dzien i tyle

Ja setek nie mam gdzie kupić niestety w okolicy:/ jedynie sklep jeden, ale niestety '92 i cry cuz 17 lat jeszcze i znają tam moich starych i wiedzą ile mam lat ;/
Ale w okolicznym mieście w kiosku kupuję czasami setki, ale nie mogę palić ciągle jednej marki, często zmieniam fajki, najczęściej między właśnie Marlboro, LM, Viceroy no i czasami Goldeny, ale mam ochotę na jakieś inne fajki, typu Black Devil, może jutro sobie kupie
