Quote (Shapiro @ Fri, 17 Jul 2009, 15:49)
Jak tam idzie chlopaki?

Ja zjem cos i biore sie za ps bo trzeba cos fg zarobic :<
gl
Quote (Daniek92 @ Fri, 17 Jul 2009, 16:06)
Jak ja kurwa nienawidze grac na pechu z agresywnymi graczami...
takie zycie, :] pechowy dzisiaj dzien T_T