d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev14344454647214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,055
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Jul 7 2025 12:10am
Zaraz będę zajadał naleśniki z twarogiem o smaku waniliowym B)
Member
Posts: 8,695
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Jul 7 2025 12:14am
tosty i kawka dzisiaj :)
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 7 2025 02:19am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku karmelu solonego z kawalkami czekolady popijany czarna kawa bez cukru b)
Member
Posts: 10,799
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Jul 7 2025 02:25am
chleb orkiszowy szyneczka i 2 pomidory
Member
Posts: 10,347
Joined: Nov 16 2021
Gold: 2,413.39
Jul 7 2025 02:27am
Naleśniki z szynką i serem żółtym
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 7 2025 05:41am
Bułka z szynką i pomidorem.
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 05:11am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku oreo popijany czarna kawa bez cukru b)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Jul 8 2025 05:16am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku oreo popijany czarna kawa bez cukru b)


B) :angry:
Member
Posts: 9,106
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Jul 8 2025 05:16am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Jul 8 2025 05:38am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy Grenade o smaku oreo popijany czarna kawa bez cukru b)


To ja już wolę szlugę i kawkę.
Go Back To Polska Topic List
Prev14344454647214Next
Add Reply New Topic New Poll