d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1438439440441442523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 9 2011 08:10am
Quote (Go_0su @ 9 May 2011 13:39)


trudno ja tam sb jakos radze :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 9 2011 08:20am
Quote (GoSu19 @ 9 May 2011 16:10)
trudno ja tam sb jakos radze :)


to
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 9 2011 09:23am
Quote (GoSu19 @ 9 May 2011 15:10)
trudno ja tam sb jakos radze :)


a czy ja mówię, że sobie nie radzę? :P
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 9 2011 09:35am
Quote (Go_0su @ 9 May 2011 17:23)
a czy ja mówię, że sobie nie radzę? :P


Nom
Bez BC2 flaczejesz jak ryba bez ości :Cry:
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2011 09:42am
Quote (Redel @ May 9 2011 04:35pm)
Nom
Bez BC2 flaczejesz jak ryba bez ości :Cry:


dobrze, że mam jeszcze AC II :P
moze przynajmniej dzieki temu ze psn lezy szybko mi Mortal Kombat stanieje :P
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 9 2011 09:49am
Quote (kubaba5 @ 9 May 2011 17:42)
dobrze, że mam jeszcze AC II :P
moze przynajmniej dzieki temu ze psn lezy szybko mi Mortal Kombat stanieje :P


Kurwa, odpaliłem na chwilę tego MK i wyłączyłem od razu.
Mnie to się ni chuju nie podoba :Cry:
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 9 2011 09:50am
Quote (Redel @ May 9 2011 04:49pm)
Kurwa, odpaliłem na chwilę tego MK i wyłączyłem od razu.
Mnie to się ni chuju nie podoba :Cry:


kurwa weź kup mi go tylko 172zł na alledrogo :cry:
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 9 2011 10:04am
Quote (kubaba5 @ 9 May 2011 17:50)
kurwa weź kup mi go tylko 172zł na alledrogo :cry:


Kup se przerobionego xboxa i będziesz miał za darmo takie tytuły dla których nie warto wydawać prawie 200zł. :huh:
Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony, na PS3 kupuję tylko gry warte kupienia a pozostałe czy do przetestowania czy cuś to ściągam
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 9 2011 10:08am
bez komentarza :O

"
Shigenori Yoshida: 31 maja kolejną ostateczną datą startu PSN
Tytuł newsa mówi wszystko. Możliwe, że PSN będzie offline jeszcze przez trzy tygodnie. Informację taką podał Shigenori Yoshida z Sony, a kolejną ostateczną datę wyznaczył na ostatni dzień maja.



"Kolejna ostateczna", bo PSN miało wystartować w ubiegły weekend. Po zapowiedzi obsuwy i plotek o trzecim ataku, teraz pojawia się kolejny termin. Oczywiście w pełni zobowiązujący i nieprzekraczalny, chyba, że... Sony znowu straci jakieś cenne informacje ze swoich baz danych. Shigenori Yoshida "pełną funkcjonalność" wyznaczył na 31 maja, niewykluczone więc, że PSN pojawi się trochę wcześniej w jakiejś okrojonej formie. Równie dobrze może jednak wszystko pozostać offline przez kolejne trzy tygodnie.
"
Go Back To Polska Topic List
Prev1438439440441442523Next
Add Reply New Topic New Poll