Quote (JestemZajebisty @ 9 Nov 2009 16:08)
do mnie tak samo, nie przejmuj się ;D
Quote (czester666 @ 9 Nov 2009 15:50)
a dziś złej passy ciąg dalszy , byłem w urzędzie i baba co mnie obsługiwała do mnie się zwróciła per pani -.- nosz kurwa :/
jak nie pierwszy raz wam sie to zdarza to chyba juz pora pomyslec o zmianie plci?