☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ogame > Temat Oficjalny
Prev
1
437
438
439
440
441
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62752
Replies: 4752
Track Topic
kamilb1988
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
#4381
Aug 22 2010 04:07pm
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#4382
Aug 22 2010 05:30pm
Quote (kamilb1988 @ Aug 23 2010 12:07am)
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^
No, no
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4383
Aug 22 2010 05:31pm
Quote (kamilb1988 @ 22 Aug 2010 18:07)
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^
no ladnie
farming pelna para bedzie chodzil mam nadzieje
kamilb1988
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
#4384
Aug 23 2010 03:55am
Quote (Patryk1991 @ Aug 23 2010 01:31am)
no ladnie
farming pelna para bedzie chodzil mam nadzieje
sie okaze jak bedzie z czasem i netem od pazdziernika
narazie na niedziele chyba beda pance a mam wtedy dozynki
to nie wiem czy bede robic je w niedziele
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4385
Aug 23 2010 08:46am
witam witam
co tam ?
kopalnie metalu i deut robie
chce ktos kupic deut ?
2.5-1.5-1
?
This post was edited by Patryk1991 on Aug 23 2010 08:48am
kamilb1988
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
#4386
Aug 23 2010 09:00am
Quote (Patryk1991 @ Aug 23 2010 04:46pm)
witam witam
co tam ?
kopalnie metalu i deut robie
chce ktos kupic deut ?
2.5-1.5-1
?
ja mam 77k deu
wiec mi nie potrzebny narazie ps co tak pozno wstajesz
kamilb1988
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
#4387
Aug 24 2010 07:31am
co tu tak cicho ?
ja jutro maly awans + danie kolejnego badania do panka
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#4388
Aug 24 2010 11:16am
juz pewnie wszyscy pokonczyli
leszcz do dzermanow wyemigrowal
lyzeff
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold
:
5,727.00
#4389
Aug 24 2010 12:45pm
biorę urlop, gdyż nie będę miał czasu ogarniać ogame, w tym tygodniu
ile max trwa urlop ?
kamilb1988
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold
:
0.00
#4390
Aug 24 2010 01:07pm
Quote (lyzeff @ Aug 24 2010 08:45pm)
biorę urlop, gdyż nie będę miał czasu ogarniać ogame, w tym tygodniu
ile max trwa urlop ?
max ile chcesz(czytaj az nie wylaczysz)
minimum 2 dni tylko raz na 20 dni musisz sie zalogowac:P
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
437
438
439
440
441
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact