d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1437438439440441476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 22 2010 04:07pm
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 22 2010 05:30pm
Quote (kamilb1988 @ Aug 23 2010 12:07am)
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^


No, no :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 22 2010 05:31pm
Quote (kamilb1988 @ 22 Aug 2010 18:07)
no to za 7h ruszy naped i pozniej laserki i beda pance ^^


no ladnie
farming pelna para bedzie chodzil mam nadzieje :P
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 03:55am
Quote (Patryk1991 @ Aug 23 2010 01:31am)
no  ladnie
farming pelna para bedzie chodzil mam nadzieje :P


sie okaze jak bedzie z czasem i netem od pazdziernika :P

narazie na niedziele chyba beda pance a mam wtedy dozynki :P to nie wiem czy bede robic je w niedziele :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 23 2010 08:46am
witam witam
co tam ?
kopalnie metalu i deut robie :P
chce ktos kupic deut ?
2.5-1.5-1 :P ?

This post was edited by Patryk1991 on Aug 23 2010 08:48am
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 23 2010 09:00am
Quote (Patryk1991 @ Aug 23 2010 04:46pm)
witam witam
co tam ?
kopalnie metalu i deut robie :P
chce ktos kupic deut ?
2.5-1.5-1 :P ?


ja mam 77k deu :P wiec mi nie potrzebny narazie ps co tak pozno wstajesz :P
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 07:31am
co tu tak cicho ? :( ja jutro maly awans + danie kolejnego badania do panka :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 24 2010 11:16am
juz pewnie wszyscy pokonczyli :(
leszcz do dzermanow wyemigrowal
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 24 2010 12:45pm
biorę urlop, gdyż nie będę miał czasu ogarniać ogame, w tym tygodniu
ile max trwa urlop ?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 24 2010 01:07pm
Quote (lyzeff @ Aug 24 2010 08:45pm)
biorę urlop, gdyż nie będę miał czasu ogarniać ogame, w tym tygodniu
ile max trwa urlop ?


max ile chcesz(czytaj az nie wylaczysz) :P minimum 2 dni tylko raz na 20 dni musisz sie zalogowac:P
Go Back To Polska Topic List
Prev1437438439440441476Next
Add Reply New Topic New Poll