Quote (luksus @ 29 Jun 2012 22:28)
kurwa chodz na piwo toc juz w miescie jestes

HENTNIE
Quote (zYwi3c @ 29 Jun 2012 22:28)
liga ?
Prawie diamond w 1v1, ale we wczesniejszych sezonach bylem high diamond

, no i raczej bym jakies 2v2 pogral tak o
kod: 824
This post was edited by Szejdi on Jun 29 2012 02:45pm