d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1435436437438439717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 21 2013 05:09pm
Quote (Atanok @ May 22 2013 12:59am)
Tylko jeden sensei na propsie
http://img.photobucket.com/albums/v460/disheartenedwolf/14.png
http://s4.zerochan.net/Sayonara.Zetsubou.Sensei.full.1100481.jpg

e/ co do nauczycielki toumy to w pierwszym sezonie nie jest wyjasnionedlaczego jest dzieckiem. A drugiego jeszcze nie ogarnalem.
A co do uber dzieci:
https://archive.thedarkcave.org/foolfuuka/boards/c/image/1363/75/1363757161536.jpg


nie chcialem tego pisac wlasnie :P
aczkolwiek podoba mi sie ta postac :) Po 1 sezonie od razu biore sie za 2.

e: co to za dzieciak z 2 zdjecia ? ;p

This post was edited by Zeratull on May 21 2013 05:09pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 05:13pm
Quote (Zeratull @ 22 May 2013 01:09)
nie chcialem tego pisac wlasnie :P
aczkolwiek podoba mi sie ta postac :) Po 1 sezonie od razu biore sie za 2.

e: co to za dzieciak z 2 zdjecia ? ;p


Z trzeciego zdjecia? Hakase z Nichijou. Pojebanie pozytywne anime, mega randomowe, zdecydowanie polecam jak ktos nie chce za duzo myslec :D
Tak je odkrylem: http://www.youtube.com/watch?v=vElbh2Ox1dA
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 21 2013 05:14pm
Quote (Zeratull @ 22 May 2013 01:09)
nie chcialem tego pisac wlasnie :P
aczkolwiek podoba mi sie ta postac :) Po 1 sezonie od razu biore sie za 2.


nie wiem o czym muwicie typy, coś mnie omija?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 05:20pm
Quote (Damundo @ 22 May 2013 01:14)
nie wiem o czym muwicie typy, coś mnie omija?


Obejrzysz Toaru to zobaczysz.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 21 2013 05:25pm
Quote (Atanok @ May 22 2013 01:13am)
Z trzeciego zdjecia? Hakase z Nichijou. Pojebanie pozytywne anime, mega randomowe, zdecydowanie polecam jak ktos nie chce za duzo myslec :D
Tak je odkrylem: http://www.youtube.com/watch?v=vElbh2Ox1dA


dodane do ptw ;D
Twoj 2 pic mi nie dziala, tylko 1 i ten z Hakase

Quote (Damundo @ May 22 2013 01:14am)
nie wiem o czym muwicie typy, coś mnie omija?


nic takiego bardzo waznego, tylko mala ciekawostka ;P

This post was edited by Zeratull on May 21 2013 05:26pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 05:28pm
Quote (Zeratull @ 22 May 2013 01:25)
dodane do ptw ;D
Twoj 2 pic mi nie dziala, tylko 1 i ten z Hakase



nic takiego bardzo waznego, tylko mala ciekawostka ;P


Tak przez przypadek go znalazlem
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 21 2013 05:35pm
Quote (Zeratull @ 22 May 2013 01:25)
nic takiego bardzo waznego, tylko mala ciekawostka ;P


Chodzi mi generalnie o anime, jak dobre to polecaj śmiało xd Nie mam jeszcze tak rozbudowanego PTW jak Ty XD muszę nadrobić XD
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 22 2013 01:16am
Quote (Damundo @ May 22 2013 01:35am)
Chodzi mi generalnie o anime, jak dobre to polecaj śmiało xd Nie mam jeszcze tak rozbudowanego PTW jak Ty XD muszę nadrobić XD


rozmawiamy o Toaru Majutsu no Index, nie skonczylem jeszcze 1 sezonu, ale juz moge smialo polecic, bo bardzo przyjemne. Postacie fajne, humor tez jest :D
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 22 2013 01:17am
Quote (Zeratull @ May 22 2013 08:16am)
rozmawiamy o Toaru Majutsu no Index, nie skonczylem jeszcze 1 sezonu, ale juz moge smialo polecic, bo bardzo przyjemne. Postacie fajne, humor tez jest :D


railgun to tez z tego uniwersum ja ksie podoba to tez polecam
Banned
Posts: 389
Joined: May 22 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
May 22 2013 02:23pm
Polecicie jakies fajne animu?
Go Back To Polska Topic List
Prev1435436437438439717Next
Add Reply New Topic New Poll