Quote (Patryk1991 @ 6 May 2011 13:17)
"Grupa hakerów twierdzi, że planuje kolejną falę ataków przeciwko koncernowi Sony - donosi serwis CNet. Atak ma być odwetem za reakcję koncernu na poprzednie włamania, w czasie których wykradziono dane stu milionów użytkowników serwisów. Posądzana o poprzedni atak grupa "Anonymous" odcina się od włamania."
niechce nic mowic ale juz jest czas zebyscie sobie xklocki 360 kupili

Ja mam, ale i tak z tobą nie będę rozmawiać