d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1435436437438439523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 6 2011 05:36am
czy ktos z tu obecnych gral w Darksiders? bo jak narazie gra malo wciagajaca i moje pytanie brzmi czy akcja sie rozwinie? ^_^
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 6 2011 06:17am
"Grupa hakerów twierdzi, że planuje kolejną falę ataków przeciwko koncernowi Sony - donosi serwis CNet. Atak ma być odwetem za reakcję koncernu na poprzednie włamania, w czasie których wykradziono dane stu milionów użytkowników serwisów. Posądzana o poprzedni atak grupa "Anonymous" odcina się od włamania."

niechce nic mowic ale juz jest czas zebyscie sobie xklocki 360 kupili :wub:
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 6 2011 06:23am
Quote (Patryk1991 @ 6 May 2011 13:17)
"Grupa hakerów twierdzi, że planuje kolejną falę ataków przeciwko koncernowi Sony - donosi serwis CNet. Atak ma być odwetem za reakcję koncernu na poprzednie włamania, w czasie których wykradziono dane stu milionów użytkowników serwisów. Posądzana o poprzedni atak grupa "Anonymous" odcina się od włamania."

niechce nic mowic ale juz jest czas zebyscie sobie xklocki 360 kupili :wub:


Ja mam, ale i tak z tobą nie będę rozmawiać
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 6 2011 08:38am
Quote (Patryk1991 @ 6 May 2011 14:17)
"Grupa hakerów twierdzi, że planuje kolejną falę ataków przeciwko koncernowi Sony - donosi serwis CNet. Atak ma być odwetem za reakcję koncernu na poprzednie włamania, w czasie których wykradziono dane stu milionów użytkowników serwisów. Posądzana o poprzedni atak grupa "Anonymous" odcina się od włamania."

niechce nic mowic ale juz jest czas zebyscie sobie xklocki 360 kupili :wub:


wole grac offline na PS3 niż online za kase na x klucku !
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
May 6 2011 08:40am
Quote (GoSu19 @ 6 May 2011 15:38)
wole grac offline na PS3 niż online za kase na x klucku !


a ja wole wyjsc na dwor niz grac !
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 6 2011 08:41am
Quote (m4rc1n3k @ 6 May 2011 15:40)
a ja wole wyjsc na dwor niz grac !


Co to dwór?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 6 2011 08:42am
Quote (Redel @ May 6 2011 03:41pm)
Co to dwór?


nie wiem chyba pomylil z innym wyrazem
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 6 2011 08:43am
Quote (luksus @ 6 May 2011 15:42)
nie wiem chyba pomylil z innym wyrazem


No ja mam nadzieję :wub:
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 6 2011 02:36pm
Quote (m4rc1n3k @ 6 May 2011 16:40)
a ja wole wyjsc na dwor niz grac !


dobry żart :rofl: ty i świerze powietrze ! :rofl: ty siedzisz prawie cały czas u siebie w domku przed ekranem...
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 6 2011 02:47pm
Quote (GoSu19 @ May 6 2011 03:38pm)
wole grac offline na PS3 niż online za kase na x klucku !


zdecydowanie to. Właściwie to jest największy powód dla ktorego podczas kupna konsoli nawet przez chwile nie pomyslalem o xklocku bo gdybym mial co miesiac placic za to zeby grac online to od razu mi sie przypominaja ludzie grajacy w WoW i placacy abonament. Takie rzeczy powinny byc po prostu za darmo wedlug mnie.

This post was edited by kubaba5 on May 6 2011 02:47pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1435436437438439523Next
Add Reply New Topic New Poll