d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev1434435436437438476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Aug 21 2010 12:24pm
Quote (Patryk1991 @ 21 Aug 2010 16:49)
ale to pare godzin sie przenosi i jeszcze flota pozniej przyleci po tej kolonizacji
i tak na mobilne kolonie robi to to samo i nie wydaje mi sie ze ktos bedzie chcial tracic 240k anty zeby kogogs zniszczyc


nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, ale jak przenosisz moona z tele ;] to masakra.
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 22 2010 02:16am
Quote (Patryk1991 @ Aug 21 2010 08:18pm)
jest chyba kamil czy ktos w g2
a co Ci zrobil :( ?


ja na 3xx :P to daleko ale jak bedzie trzeba to go zatakowac moge z kims tylko teraz mam prace wczoraj jak o 7 wyjechalem tak o 24 wrocilem :P a dzis mam chwile przerwy teraz i zaraz dalej i pewnie kolo polnocy bede dopiero wiec grania narazie nie ma :P

e niby mam pakt z tym sojuszem ze mnie nie zatakuja 2 az nie rusze jednego z nich ale sojusznika nie dam sobie ruszac :P

This post was edited by kamilb1988 on Aug 22 2010 02:17am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 22 2010 09:07am
Witam witam
musze sprzedac te 700k deut chce ktos kupic ?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 22 2010 09:23am
Quote (Patryk1991 @ Aug 22 2010 05:07pm)
Witam witam
musze sprzedac te 700k deut chce ktos kupic ?


ja mam 150k deu sciaglem rano urlop jednak bo dzis luzny dzien a jutro bedzie dany 5 lvl napedu i tylko lasserki juz zostaly do pancy B)
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 22 2010 11:26am
czy tylko ja robię bombowce tutaj? :rolleyes:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 22 2010 11:27am
tak
eko > flota :P
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Aug 22 2010 11:29am
moja flota zjada Twoje eko OM NOM NOM


Agresor flamboyant [2:137:7] Broń: 70% Tarcza: 70% Pancerz: 70%
Typ D.transp. Krazownik O.wojenny.
Il. 2 23 15
Uzbrojenie: 9 680 1.700
Tarcza 43 85 340
Osłona 2.040 4.590 10.200


Obrońca Arty14 [2:130:12] Broń: 60% Tarcza: 50% Pancerz: 50%
Typ M.transp. C.mysliw. Recykler Sat.slon. Wyrz.rak L.laser C.laser Jon M.powloka
Il. 16 1 1 1 10 18 2 3 1
Uzbrojenie: 8 240 2 2 128 160 400 240 2
Tarcza 15 38 15 2 30 38 150 750 3.000
Osłona 600 1.500 2.400 300 300 300 1.200 1.200 3.000

OM NOM NOM
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 22 2010 11:30am
jaki profit bo nie widze :D ?
Member
Posts: 390
Joined: Jul 13 2010
Gold: 0.00
Aug 22 2010 11:32am
bedzie mial ktos sprzedac 20k krychy bo zle policzylem i mi do napedu zabraknie :/
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 22 2010 11:35am
ja ale za 1h
za metal
Go Back To Polska Topic List
Prev1434435436437438476Next
Add Reply New Topic New Poll