Quote (Patryk1991 @ Aug 21 2010 08:18pm)
jest chyba kamil czy ktos w g2
a co Ci zrobil

?
ja na 3xx

to daleko ale jak bedzie trzeba to go zatakowac moge z kims tylko teraz mam prace wczoraj jak o 7 wyjechalem tak o 24 wrocilem

a dzis mam chwile przerwy teraz i zaraz dalej i pewnie kolo polnocy bede dopiero wiec grania narazie nie ma

e niby mam pakt z tym sojuszem ze mnie nie zatakuja 2 az nie rusze jednego z nich ale sojusznika nie dam sobie ruszac
This post was edited by kamilb1988 on Aug 22 2010 02:17am