d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1434435436437438717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 11:34am
Quote (marvolo @ 21 May 2013 19:33)
ne pamietam i nie mam tam calej listy nawet 20% jakos nigdy nie bylo czasu na uzupelnienie u mnie w profilu masz co widzaiem


To nie ma tam SE. Z innymi tytulami w tym gatunku nie pomoge, bo nie gustuje w nich.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 21 2013 12:14pm
Quote (marvolo @ May 21 2013 07:29pm)
to dawaj jakis shouen dobry :D


Jak Atanok napisal Soul Eater - obejrzalem ostatnio i zarabiscie mi sie podobal :P Czegos takiego mi bylo trzeba.
A jesli chcesz naprawde epicki shounen to wybor oczywisty - FAIRY TAIL :DD

z krotszych serii to moze Fate/Zero i fate/stay night? - nie do konca shounen ale tez sa walki.
polecam rowniez krotka serie Ga-Rei:Zero.
SAO i Ao No Exorcist to pewnie ogladales.

nie przychodzi mi na mysl nic wiecej atm.

This post was edited by Zeratull on May 21 2013 12:15pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:03pm
Shinsekai Yori ponoc zajebiste? Prawda czy nie?
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 21 2013 04:09pm
Quote (Zeratull @ 21 May 2013 20:14)
Jak Atanok napisal Soul Eater - obejrzalem ostatnio i zarabiscie mi sie podobal :P Czegos takiego mi bylo trzeba.
A jesli chcesz naprawde epicki shounen to wybor oczywisty - FAIRY TAIL :DD

z krotszych serii to moze Fate/Zero  i fate/stay night? - nie do konca shounen ale tez sa walki.
polecam rowniez krotka serie Ga-Rei:Zero.
SAO i Ao No Exorcist to pewnie ogladales.

nie przychodzi mi na mysl nic wiecej atm.


Właśnie się zabeiram za dalsze oglądanie ;d

Quote (Atanok @ 22 May 2013 00:03)
Shinsekai Yori ponoc zajebiste? Prawda czy nie?


Słyszałem podobne opinie, ale nie miałem styczności, więc jak coś to iso info.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:10pm
Quote (Damundo @ 22 May 2013 00:09)
Właśnie się zabeiram za dalsze oglądanie ;d



Słyszałem podobne opinie, ale nie miałem styczności, więc jak coś to iso info.


8,8 giga. Jutro zaczynam ogladac cuz moj kolezka prawie sie spuscil przez xfire zachwalajac ten tytul + 8.42 ocena na malu.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 21 2013 04:14pm
Quote (Atanok @ 22 May 2013 00:10)
8,8 giga. Jutro zaczynam ogladac cuz moj kolezka prawie sie spuscil przez xfire zachwalajac ten tytul + 8.42 ocena na malu.


<szybki check chomika> Również mam od [Zero Raws], ~7GB więc jak coś to mów.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:16pm
Ja mam od utw, ale kurwa mam tutaj wolny net jajebie.
Ide zrozpaczonego nauczyciela dalej ogladac.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 21 2013 04:54pm
Quote (Atanok @ May 22 2013 12:03am)
Shinsekai Yori ponoc zajebiste? Prawda czy nie?


pare dni temu natknalem sie na ten tytul i ofc dodany do PTW, zapowiada sie ciekawe sadzac po komentarzach ludzi i niezlej oceny na Malu.
co do nauczyciela to chodzi o GTO czy o kogos innego ? ;p

co do nauczycieli to "nauczycielka" Toumy z Toaru Majutsu jest co najmniej dziwna :D Słodka w chuj ale czemu taka jest ? :D (nie chce zdradzac ocb dokladnie zeby nie spojlowac :P niech kazdy kto bedzie chcial obejrzec sie sam przekona ;d)
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 21 2013 04:58pm
ten nowy arc one piece w punk hazzard jest zajebisty, ze ja sie za niego wczesniej nie wzialem

This post was edited by Xploosiv on May 21 2013 04:58pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:59pm
Tylko jeden sensei na propsie



e/ co do nauczycielki toumy to w pierwszym sezonie nie jest wyjasnione dlaczego jest dzieckiem. A drugiego jeszcze nie ogarnalem.
A co do uber dzieci:


This post was edited by Atanok on May 21 2013 05:01pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1434435436437438717Next
Add Reply New Topic New Poll