d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1434435436437438523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 5 2011 04:00pm
Quote (kubaba5 @ 5 May 2011 22:55)
nie ma to jak wojny konsolowe
musze jutro dokonczyc tego uncharted 2 i zaczac grac w asasyna
btw troche szkoda bo zebralem tylko 32 skarby i malo trofkow wpadlo ale nie chce mi sie walczyc o platyne bo nie dosc ze musialbym przejsc jeszcze 2 razy to zebranie tych wszystkich skarbow zajeloby mi wieki :)


hehe nie no po prostu dziecko się spina a co miech musi płacić abonament za internet do klocka :D chwilowy kryzys sony
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 5 2011 04:05pm
Quote (Go_0su @ May 5 2011 11:00pm)
hehe nie no po prostu dziecko się spina a co miech musi płacić abonament za internet do klocka :D chwilowy kryzys sony


w sumie zastanawiam sie czy dam rade wyhaczyc jakas gierke za tego uncharteda bo jest juz malo wart. Ale mysle ze jak dodam do niego ac 2 to duzo ludzi zlapie haczyk bo pomysli ze 2 gry za jedna i to takie nowe wiec hmm zobaczymy :)
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
May 5 2011 04:29pm
Quote (kubaba5 @ May 5 2011 09:55pm)
:)

gorzej ze skarbami w u1 nie wiem czemu nie wspominacie również poprzedniej części tylko u2?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 5 2011 04:42pm
Quote (Go_0su @ May 5 2011 06:00pm)
hehe nie no po prostu dziecko się spina a co miech musi płacić abonament za internet do klocka :D chwilowy kryzys sony


ch che ale pocisk :rofl:
praktycznie ma to samo co daje psn +
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
May 6 2011 02:13am
Quote (Go_0su @ May 5 2011 10:00pm)
hehe nie no po prostu dziecko się spina a co miech musi płacić abonament za internet do klocka :D chwilowy kryzys sony


Pytanko,Czy pady do PS3 maja jakas gwarancje??Fakt konsola ma rok ale grałem w nia doslownie tylko w te tytuly ktore nie byly na xboxa,No i gumka mi siadła w pi....zdu.Kupiłem nowego mam paragon i po 3 miesiacach a przeszedlem tylko Killzone2 i pogrywałem w Motorstorm tak samo gumka poszla- kwadrat tak mnie to wkurza ze nawet w Fife nie moge grac;/

Kumpel tez sie skarzy na to. Na ps2 pad nadal trzyma i gumki dzialaja jak nowe a walimy ostro ze szwagrem w ProEvo.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 6 2011 02:14am
Quote (rysiomator @ 6 May 2011 09:13)
Pytanko,Czy pady do PS3 maja jakas gwarancje??Fakt konsola ma rok ale grałem w nia doslownie tylko w te tytuly ktore nie byly na xboxa,No i gumka mi siadła w pi....zdu.Kupiłem nowego mam paragon i po 3 miesiacach a przeszedlem tylko Killzone2  i pogrywałem w Motorstorm tak samo gumka poszla-  kwadrat tak mnie to wkurza ze nawet w Fife nie moge grac;/

Kumpel tez sie skarzy na to. Na ps2 pad nadal trzyma i gumki dzialaja  jak nowe a walimy ostro ze szwagrem w ProEvo.


Chodzi Ci o pokrętła?
Ja od ponad roku ostro używam pada i wszystko jest miodzio.
Member
Posts: 4,109
Joined: Feb 23 2008
Gold: 406.00
May 6 2011 02:20am
Quote (Redel @ May 6 2011 08:14am)
Chodzi Ci o pokrętła?
Ja od ponad roku ostro używam pada i wszystko jest miodzio.


Nie GAŁECZKI DZIAŁAJA. Kwadrat jak sie wdusza to juz siedzi gleboko.Wkur... to w fifie jak chcesz bramke strzelic z bliska to Ci wali z calej epy i 99% nie trafia w brame.

This post was edited by rysiomator on May 6 2011 02:21am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 6 2011 02:33am
Quote (rysiomator @ 6 May 2011 09:20)
Nie GAŁECZKI DZIAŁAJA. Kwadrat  jak sie wdusza to juz siedzi  gleboko.Wkur... to w fifie jak chcesz bramke strzelic z bliska to Ci wali z calej epy i 99% nie trafia w brame.


U mnie z przyciskami wszystko ok mimo napierdalania jak wściekły w Heavy Rain :P
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
May 6 2011 03:43am
Quote (rysiomator @ May 6 2011 08:13am)
Pytanko,Czy pady do PS3 maja jakas gwarancje??Fakt konsola ma rok ale grałem w nia doslownie tylko w te tytuly ktore nie byly na xboxa,No i gumka mi siadła w pi....zdu.Kupiłem nowego mam paragon i po 3 miesiacach a przeszedlem tylko Killzone2  i pogrywałem w Motorstorm tak samo gumka poszla-  kwadrat tak mnie to wkurza ze nawet w Fife nie moge grac;/

Kumpel tez sie skarzy na to. Na ps2 pad nadal trzyma i gumki dzialaja  jak nowe a walimy ostro ze szwagrem w ProEvo.


to ładnie musi u ciebie wyglądać rytuał grania na konsoli ;p
czasem coś nie było w gwarancji przy zakupie ps że nie obejmuje części manualnych(pad) chociaż jeśli ty se zakupiłeś nowego powinna być
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 6 2011 03:47am
Quote (rysiomator @ May 6 2011 09:20am)
Nie GAŁECZKI DZIAŁAJA. Kwadrat  jak sie wdusza to juz siedzi  gleboko.Wkur... to w fifie jak chcesz bramke strzelic z bliska to Ci wali z calej epy i 99% nie trafia w brame.


wada fabryczna..

albo niezle napierdalasz na tym padzie :D przy zakupie z konsola jest gwarancja sony, ale odnosnie innych sprzedawcow to ciezko mi powiedziec, bo mimo ze w UE jest prawo o 24m-cach gwarancji to duzo osob leci w chuja i udziela np 3 miesięczną gwarancję...
Go Back To Polska Topic List
Prev1434435436437438523Next
Add Reply New Topic New Poll