d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1433434435436437523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 5 2011 03:10pm
fan klub call of duty :ph34r: to niech mi ten fan klub powie kiedy bedzie premiera mw3? :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 5 2011 03:11pm
Quote (GoSu19 @ May 5 2011 05:10pm)
fan klub call of duty :ph34r: to niech mi ten fan klub powie kiedy bedzie premiera mw3? :D


nigdy che che crysis 2 i bf3 sie przestraszyli :DDDDDDD
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 5 2011 03:11pm
Quote (GoSu19 @ 5 May 2011 22:10)
fan klub call of duty :ph34r: to niech mi ten fan klub powie kiedy bedzie premiera mw3? :D


Listopad dzisiejszy rok

Quote (Patryk1991 @ 5 May 2011 22:11)
nigdy che che crysis 2  i bf3 sie przestraszyli :DDDDDDD



Nie rozmawiamy z tobą, zrozum :angry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 5 2011 03:13pm
Quote (Redel @ May 5 2011 05:11pm)
Listopad dzisiejszy rok




Nie rozmawiamy z tobą, zrozum :angry:


no ja tez do siebie mowie ale jeszcze zadnych trailerow nie bylo ani nic
moze na e3 oglasza :ph34r:
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 5 2011 03:17pm
Quote (Redel @ 5 May 2011 22:11)
Listopad dzisiejszy rok




Nie rozmawiamy z tobą, zrozum :angry:



Do kogo Ty piszesz? Bo nie widzę nikogo.

This post was edited by Go_0su on May 5 2011 03:17pm
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 5 2011 03:21pm
Quote (Go_0su @ 5 May 2011 22:17)
Do kogo Ty piszesz? Bo nie widzę nikogo.


No właśnie ja też nie widzę ale wiesz, wolę uprzedzić jakąś zjawę przed próbą wdania się w dyskusję :D
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 5 2011 03:22pm
jak wam sie nudzi to mozecie w swoje wyjebisty filmu na blu rayu ogladc o co kaman :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 5 2011 03:38pm
Quote (Patryk1991 @ 5 May 2011 22:22)
jak wam sie nudzi to mozecie w swoje wyjebisty filmu na blu rayu ogladc o co kaman :DDDDDDDDDDDDD


Właśnie skończyłem oglądać FASTER w 1080p, o chuj ci chodzi? :huh:
Member
Posts: 9,823
Joined: Jan 5 2007
Gold: 13.37
May 5 2011 03:53pm
Quote (Patryk1991 @ 5 May 2011 22:22)
jak wam sie nudzi to mozecie w swoje wyjebisty filmu na blu rayu ogladc o co kaman :DDDDDDDDDDDDD


włącz sobie kosiarkę :) i oglądaj filmy 640x480
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 5 2011 03:55pm
Quote (Go_0su @ May 5 2011 10:53pm)
włącz sobie kosiarkę :) i oglądaj filmy 640x480


nie ma to jak wojny konsolowe
musze jutro dokonczyc tego uncharted 2 i zaczac grac w asasyna
btw troche szkoda bo zebralem tylko 32 skarby i malo trofkow wpadlo ale nie chce mi sie walczyc o platyne bo nie dosc ze musialbym przejsc jeszcze 2 razy to zebranie tych wszystkich skarbow zajeloby mi wieki :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1433434435436437523Next
Add Reply New Topic New Poll