Quote (youfail @ 5 May 2011 13:27)
gdyby nie platna gra przez siec, tez juz bym zmienil konsole. btw bc2 po polsku to guwno :<
Dla jednego guwno, dla drugiego nie.
Mi np. podobają się co chwila lecące kurwy etc. Mam nadzieję, że w BF3 będzie tak samo
