d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1431432433434435717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 18 2013 03:40pm
Obydwa spoko.
e; chodzi mi o full metal alchemist i brotherhood

Skonczylem ogladadac Maria holic + Maria holic alive
pojebane, polecam.

This post was edited by JarooJas on May 18 2013 03:41pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 18 2013 03:43pm
Quote (Tradek_Mk @ May 18 2013 11:34pm)
Zeby w miare ogarniac fabule full metal alchemist: brotherhood musze pierw ogarnac 'podstawke' tak jak to bylo w naruto czy moge smialo ogladac od brotherhood?


"jedynka" jest tylko po czesci oparta na mandze, wiekszosc zostala wymyslona pewnie przez scenarzystow/rezysera. Natomiast Brotherhood to odwzorowanie mangi. Oba tytuly opowiadaja ta same historie, ale w inne sposob przedstawione. Ja najpierw obejrzalem 1 czesc, dopiero potem Brotherhood i bardzo dobrze sie ogladalo.
Spokojnie mozesz ogladac Brotherhood tylko (albo jako 1), nic nie stracisz. Aczkolwiek polecam obie czesci obejrzec bo z 'niskiego' Eda rylem za kazdym razem ;D

Quote (JarooJas @ May 18 2013 11:40pm)
Obydwa spoko.
e; chodzi mi o full metal alchemist i brotherhood

Skonczylem ogladadac Maria holic + Maria holic alive
pojebane, polecam.


dziwne slowa zachety, ale moze obczaje ;D

Ja wzialem sie za Toaru Majutsu no Index teraz. Narazie 6 epek, ale fajnie sie oglada :)

e: co do FMA, polecam rowniez film Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi. Moim zdaniem swietny.

Quote (marvolo @ May 18 2013 11:49pm)
wlasnie mam za soba ponad polowe epow BTOOOM! anime jak dla mnie bardzo dobre od czasów Gantza nic ne widzialem tak zajebistego w tego typu klimatach.


wczoraj dodalem do PTW :D na pewno obejrze (tylko kiedy? :( )

This post was edited by Zeratull on May 18 2013 03:50pm
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 18 2013 03:49pm
wlasnie mam za soba ponad polowe epow BTOOOM! anime jak dla mnie bardzo dobre od czasów Gantza nic ne widzialem tak zajebistego w tego typu klimatach.

oczywko podziele sie z wami moim spotrzezeniem od ponad roku myslalem ze wszystko co dobre juz w anime widzialem:

BTOOoM! , i ostatnio ogladane Bakemonogatari zapalily swiatelko nadzieji ze jeszcze wychodza naprawe fajne perelki

This post was edited by marvolo on May 18 2013 03:50pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 18 2013 04:07pm
Toaru majutsu jedynka jak i dwojka sa swietne.
A czy jest tu jakis fan Kuroshitsuji czy tylko ja?

This post was edited by Atanok on May 18 2013 04:09pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 18 2013 04:13pm
Quote (Atanok @ May 19 2013 12:07am)
Toaru majutsu jedynka jak i dwojka sa swietne.
A czy jest tu jakis fan Kuroshitsuji czy tylko ja?


nie wiem, ale moja lista ptw sie zwieksza caly czas :) Gatunki tego anime takie jak lubie, moze po Toaru Majutsu no Index obejrze to.

Quote (Tradek_Mk @ May 19 2013 12:13am)
okej, to biore sie za seans  B)


milego ogladania :) Pewnie kiedys re-obejrze bo to moje ulubione anime :P.
Duzo humoru, akcji, a i troche powaznych rzeczy tez jest.

This post was edited by Zeratull on May 18 2013 04:14pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 18 2013 04:13pm
Quote (Damundo @ 18 May 2013 22:38)
śmiało Brotherhood. Ja tylko brotherhood oglądałem i polecam w przechuj, must seen.


okej, to biore sie za seans B)
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 18 2013 04:33pm
Polecam, Robert Makłowicz, jedno z pierwszych początkowo dziewiczych anme jakie widziałem i naprawdę dobrze rozjebana fabuła. Muszę koniecznie odświeżyć.

Oczywko komentuj jak przypadło.

This post was edited by Damundo on May 18 2013 04:33pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 18 2013 04:33pm
Tardek chinskie bajki XD.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 18 2013 04:57pm
Quote (Atanok @ 19 May 2013 00:33)
Tardek chinskie bajki XD.


Wyjdz z tematu hejterze anime, jak nie lubisz, chociaz nawet nie ogladales zadnego tytulu, to sie nie wypowiadaj w temacie oficjalnym, tyle z mojej strony.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 18 2013 05:03pm
Quote (Damundo @ 18 May 2013 23:57)
Wyjdz z tematu hejterze anime, jak nie lubisz, chociaz nawet nie ogladales zadnego tytulu, to sie nie wypowiadaj w temacie oficjalnym, tyle z mojej strony.


nie wiem czemu tak duzo osob tutaj hejtuje anime mimo, ze sami pewnie graja w wowa sweetasnymi krwawymi elfami :<

This post was edited by Tradek_Mk on May 18 2013 05:03pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1431432433434435717Next
Add Reply New Topic New Poll