d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1430431432433434717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 16 2013 01:02am
Quote (marvolo @ 16 May 2013 01:17)
widocznie niewiele stron widziałeś :), chociaż ostatnio zbyt dużo plebu się pojawia znikąd niczym gówna spod śniegu.




kryptopedofil
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 16 2013 02:18am
Quote (OneMoreRep @ 16 May 2013 08:02)
http://img207.imageshack.us/img207/8721/highschoolofthedeadhigh.jpg

kryptopedofil


haha uśmiałem się :) patrząc na twoj rok urodzenia zakladam iz jestes jakims bezrobotnym nieudacznikiem z traumatyczna przeszloscia :)

Quote (OneMoreRep @ 16 May 2013 07:53)
PIECZE MNIE DOOOOPA

CO ROBIC?


taki zawod jakie objawy, proste


i zebym Cie tu wiecej nie widzial bo dobije Ci warna :)

This post was edited by marvolo on May 16 2013 02:21am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 16 2013 02:20am
Quote (marvolo @ 16 May 2013 10:18)
haha uśmiałem się :) patrząc na twoj rok urodzenia zakladam iz jestes jakims bezrobotnym nieudacznikiem  z traumatyczna przeszloscia :)


SILKA.
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 16 2013 02:27am
Quote (Atanok @ 16 May 2013 09:20)
SILKA.


GRUBER
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 16 2013 02:35am
Quote (OneMoreRep @ 16 May 2013 09:02)
http://img207.imageshack.us/img207/8721/highschoolofthedeadhigh.jpg

kryptopedofil


Highschool Of The Dead, mi się całkiem podobało, dużo funserwisu, ale mnie nie raziło. Polecam.
Member
Posts: 16,157
Joined: Jul 19 2011
Gold: 20.11
May 16 2013 03:15am
Quote (OneMoreRep @ May 16 2013 07:53am)
PIECZE MNIE DOOOOPA

CO ROBIC?


umyj
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
May 16 2013 12:49pm
anime twórców Higurashi - Umineko no Naku Koro ni. Ktoś oglądał? mysle ze jest to tytul ktory szybko ogarne ;D
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 16 2013 01:27pm
Quote (Zeratull @ 16 May 2013 20:49)
anime twórców Higurashi - Umineko no Naku Koro ni. Ktoś oglądał? mysle ze jest to tytul ktory szybko ogarne ;D


Miala byc kontynuacja epickosci, wyszlo gowno. Ale duzo fanboyow ma, ktorzy wysoko oceniaja.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 18 2013 03:34pm
Zeby w miare ogarniac fabule full metal alchemist: brotherhood musze pierw ogarnac 'podstawke' tak jak to bylo w naruto czy moge smialo ogladac od brotherhood?

This post was edited by Tradek_Mk on May 18 2013 03:34pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 18 2013 03:38pm
Quote (Tradek_Mk @ 18 May 2013 23:34)
Zeby w miare ogarniac fabule full metal alchemist: brotherhood musze pierw ogarnac 'podstawke' tak jak to bylo w naruto czy moge smialo ogladac od brotherhood?


śmiało Brotherhood. Ja tylko brotherhood oglądałem i polecam w przechuj, must seen.
Go Back To Polska Topic List
Prev1430431432433434717Next
Add Reply New Topic New Poll