d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1430431432433434523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 4 2011 10:35am
Quote (Redel @ 4 May 2011 17:51)
Wiadomo coś nowego nt. PSN?
Jakie będą rzeczy w ramach zadośćuczynienia etc?


PS+ na miecha jakies gry od sony itp nie czytales?
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 4 2011 11:24am
no juz prawie ukonczylem U2 (chyba 94% mam) musze przyznac ze gra epicka i zobacze jeszcze jakie zakonczenie
porownywalna frajda do GoWa choc wiadomo gow>all :D
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 4 2011 02:24pm
Quote (kubaba5 @ 4 May 2011 19:24)
no juz prawie ukonczylem U2 (chyba 94% mam) musze przyznac ze gra epicka i zobacze jeszcze jakie zakonczenie
porownywalna frajda do GoWa choc wiadomo gow>all :D


zielonego pojecia nie mam czemu tak cie jara gow. owszem gra jest zjawiskowa i jedyna w swym rodzaju ale nie az tak zachwycajaca.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 4 2011 02:47pm
Quote (GoSu19 @ May 4 2011 09:24pm)
zielonego pojecia nie mam czemu tak cie jara gow. owszem gra jest zjawiskowa i jedyna w swym rodzaju ale nie az tak zachwycajaca.


musze przyznac, ze gow to jedna z najlepszych gier na ps3 i nie tylko na ps3, ale ogolnie.
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
May 4 2011 02:51pm
Quote (luksus @ 4 May 2011 22:47)
musze przyznac, ze gow to jedna z najlepszych gier na ps3 i nie tylko na ps3, ale ogolnie.


nie jestem WIELKIM fanem slasherów może dlatego nie jest dla mnie aż tak cudowna, ale fakt faktem jest DOBRA nawet BARDZO ! ^_^ platyna completed :P
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 4 2011 03:11pm
Quote (GoSu19 @ May 4 2011 09:51pm)
nie jestem WIELKIM fanem slasherów może dlatego nie jest dla mnie aż tak cudowna, ale fakt faktem jest DOBRA nawet BARDZO ! ^_^ platyna completed :P


no ale #1 jak dla mnie to MGS4.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 4 2011 03:11pm
Quote (luksus @ 4 May 2011 22:11)
no ale #1 jak dla mnie to MGS4.


Nigdy nie grałem, warto?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
May 4 2011 05:24pm
przewalone macie ;/

Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 4 2011 05:33pm
Quote (Redel @ May 4 2011 10:11pm)
Nigdy nie grałem, warto?


jak nie grales w zadna z czesci to gra moze byc 'dobra' badz 'bardzo dobra', a jesli chcesz zeby byla zajebista, fantastyczna, badz najlepsza w jaka kiedykolwiek grales, to sugerowalbym zagrac w poprzednie czesci (mgs 1 i 2 sa na PC i mozesz je WYPOZYCZYC; mgs3 jest na ps2 ale mozesz caly playtrough na YT obejrzec). jak masz duzo czasu to mozesz nawet na NESa i SNESa w Metal Gear zagrac :P jednak jak chcesz zeby mgs4 mialo 'wielka wartosc' to warto znac poprzednie czesci. chocby dlatego, ze w mgs4 jest 8h samych filmow. jest sporo nawiazan do poprzednich czesci. w koncu wydalem 1500 pln (inaczej nigdy bym ps3 nie kupil; aha no i teraz mam slimke ;)) tylko po to zeby zagrac w mgs4.
Gra jest warta kazdych pieniedzy, czasu, nawet lez :cry:

podkreslam, ze fabula jest megazajebista

e: MGS1 masz na PSN jako classic z ps1

This post was edited by luksus on May 4 2011 05:37pm
Member
Posts: 23,728
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
May 4 2011 05:34pm
Quote (Patryk1991 @ 5 May 2011 00:24)
przewalone macie ;/

http://www.youtube.com/watch?v=r_mZBnDz-ys


xbox360 <5>
Go Back To Polska Topic List
Prev1430431432433434523Next
Add Reply New Topic New Poll