d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1429430431432433717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 15 2013 02:07pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:06)
Dobra nie chce mi sie nawet wdawać z toba w polemike.


Co ja teraz zrobie.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 15 2013 02:07pm
Quote (blejdowy @ 15 May 2013 22:05)
kurwa ile hejtu, tyle spam topicow a oni akurat ten jeden napastują ; o


Bo mają wyjebane na chińskie bajki, a jak wiadomo, gdy czegoś nie lubisz i masz w dupie to nieustannie o tym pierdolisz. OH WAIT.

Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:07)
Pewnie coś zjesz;)


Gratulancje wybornej riposty milordzie xd

This post was edited by Damundo on May 15 2013 02:09pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 15 2013 02:07pm
Quote (Atanok @ May 15 2013 10:07pm)
Co ja teraz zrobie.



Pewnie coś zjesz;)
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 15 2013 02:09pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 22:06)
Dobra nie chce mi sie nawet wdawać z toba w polemike.


Staszku, szkoda czasu na rozmowe z gownem
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 15 2013 02:09pm
Quote (Damundo @ May 15 2013 09:07pm)
Bo mają wyjebane na chińskie bajki, a jak wiadomo, gdy czegoś nie lubisz i masz w dupie to nieustannie o tym pierdolisz. OH WAIT.


oj tak, nie znam się to się wypowiem

coś mnie nie interesuje to wyleje na to kielich hejtu :D
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 15 2013 06:08pm
Quote (Stanislaw @ 15 May 2013 21:07)
Pewnie coś zjesz;)


Quote (Promote @ 15 May 2013 21:09)
Staszku, szkoda czasu na rozmowe z gownem


dwa szczurki i ich bandyckie zycie na forum. Szpagatami mi stad.

w dodatku juz spia dawno bo rano do gimbazy

This post was edited by marvolo on May 15 2013 06:10pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 15 2013 06:11pm
Co nie wejdę na w ten temat to w ciemno wiem, że pojawi się wyrażenie chińskie bajki, na każdej stronie :DDD
~Regards
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
May 15 2013 06:16pm
Quote (JohnyCage @ 16 May 2013 02:11)
Co nie wejdę na w ten temat to w ciemno wiem, że pojawi się wyrażenie chińskie bajki, na każdej stronie :DDD
~Regards


Jak kogoś wyjątkowo piecze pomiędzy pośladami, to masz takie efekty w postaci internetowego kozaczenia.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
May 15 2013 06:17pm
Quote (JohnyCage @ 16 May 2013 01:11)
Co nie wejdę na w ten temat to w ciemno wiem, że pojawi się wyrażenie chińskie bajki, na każdej stronie :DDD
~Regards


widocznie niewiele stron widziałeś :), chociaż ostatnio zbyt dużo plebu się pojawia znikąd niczym gówna spod śniegu.
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 16 2013 12:53am
PIECZE MNIE DOOOOPA

CO ROBIC?
Go Back To Polska Topic List
Prev1429430431432433717Next
Add Reply New Topic New Poll