Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 14:24)
Jaki masz sprzęt, że thugów ciśniesz?
ej no nie pierdolcie, lander mowi ze ca2 po 2k chodza na forum, tyle to przeciez sie farmi pol godziny biegajac po hub za junkiem i sprzedajac zip guny do tradera
bardziej chodzi o lvl postaci niz o eq, bo bez slusznej ilosci hp i odpowiednich perkow nawet najlepszy sprzet jest useless
ten 12 lvl trzeba wbic zeby sie jako tako bezpiecznie poruszac po pustkowiach niezaleznie od sprzetu
e: oczywiscie pomijajac pkerow, ktorzy to z regoly maja 26+ ;] ale jest juz jakas tam szansa na spierdolenie (mala co prawda, ale jak sie snipem jest i sie bursta przezyje, i zajebie pedalowi w oko to i zakurwic smiecia mozna)
aha i jak ktos juz sie z kims uzbrojonym napierdala i ma maly % szany na trafienie w oko to walcie po lapach
This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:30am