d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14243444546598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,456
Joined: Mar 9 2008
Gold: 827.20
Aug 13 2013 06:22am
Quote
wgraj sobie liste od landera, a cala reszte traktuj jak pk, nawet jak ktos jest zwyklym zlomiarzem, to pewnego dnia ufarmi kase i lvl i zacznie zabijac innych zlomiarzy


Gdzie jest ta lista i gdzie należy ją wgrać ?
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:22am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 14:21)
mysle sobie czy zrobic sandboxie czy innym guwnem 2 fallouty i przerzucac se itemy w tencie


ja wczoraj na vboxie probowalem ogarnac, ale kurwa nie mam xpka normalnego, a na tych jebanych wersjach mini/lite itp mi sie nie chce w ogole odpalic, n wiem why

dzisiaj po prostu wgram fo na 2 lapka i bede na 2 kompach gral ;]

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:24am
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:24am
Quote (CantTouchThis @ 13 Aug 2013 14:22)
Gdzie jest ta lista i gdzie należy ją wgrać ?


lander wrzuca aktualizacje co pare postow, namecolorized.txt czy jakos tak, wrzucasz to do folderu z grą i masz wszystkich z jsp zaznaczonych na pomaranczowo
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:24am
Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:18pm)
ja zabijalem sobie thugow ale smiec mnie z serii miniguna zajebal


Jaki masz sprzęt, że thugów ciśniesz?
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 06:27am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 14:24)
Jaki masz sprzęt, że thugów ciśniesz?


ej no nie pierdolcie, lander mowi ze ca2 po 2k chodza na forum, tyle to przeciez sie farmi pol godziny biegajac po hub za junkiem i sprzedajac zip guny do tradera

bardziej chodzi o lvl postaci niz o eq, bo bez slusznej ilosci hp i odpowiednich perkow nawet najlepszy sprzet jest useless

ten 12 lvl trzeba wbic zeby sie jako tako bezpiecznie poruszac po pustkowiach niezaleznie od sprzetu

e: oczywiscie pomijajac pkerow, ktorzy to z regoly maja 26+ ;] ale jest juz jakas tam szansa na spierdolenie (mala co prawda, ale jak sie snipem jest i sie bursta przezyje, i zajebie pedalowi w oko to i zakurwic smiecia mozna)

aha i jak ktos juz sie z kims uzbrojonym napierdala i ma maly % szany na trafienie w oko to walcie po lapach

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 06:30am
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:31am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 02:24pm)
Jaki masz sprzęt, że thugów ciśniesz?


needle i ca 10 lvl i skopana postac
lander albo ktos inny wiecie jaka profka ma najlepszy profit z craftu? nie liczac gunsmitha bo juz mam

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 06:34am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 06:34am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 01:27pm)
ej no nie pierdolcie, lander mowi ze ca2 po 2k chodza na forum, tyle to przeciez sie farmi pol godziny biegajac po hub za junkiem i sprzedajac zip guny do tradera

bardziej chodzi o lvl postaci niz o eq, bo bez slusznej ilosci hp i odpowiednich perkow nawet najlepszy sprzet jest useless

ten 12 lvl trzeba wbic zeby sie jako tako bezpiecznie poruszac po pustkowiach niezaleznie od sprzetu

e: oczywiscie pomijajac pkerow, ktorzy to z regoly maja 26+ ;] ale jest juz jakas tam szansa na spierdolenie (mala co prawda, ale jak sie snipem jest i sie bursta przezyje, i zajebie pedalowi w oko to i zakurwic smiecia mozna)

aha i jak ktos juz sie z kims uzbrojonym napierdala i ma maly % szany na trafienie w oko to walcie po lapach


No to mam problem, bo w EN dałem cały 1 pkt .......

Quote (gnuj618 @ Aug 13 2013 01:31pm)
needle i ca 10 lvl i skopana postac


Aha.

Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:35am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 02:34pm)
No to mam problem, bo w EN dałem cały 1 pkt .......



Aha.


chyba zartujesz xDD to jest gorsze niz 1 percepcja nawet
widze ze na jsp same papiezaki fallouta
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 06:35am
O wlasnie czym sie rozni trafienie w oko od trafienia w glowe?
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 06:36am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 02:35pm)
O wlasnie czym sie rozni trafienie w oko od trafienia w glowe?


oko wiekszy roll na krita
Go Back To Polska Topic List
Prev14243444546598Next
Add Reply New Topic New Poll